Дизайн інтер'єрів Львів

Бежевий інтер’єр

Декоратори та дизайнери переконані, що не всі квартири мають бути яскравими. Інтер’єри витримані в нейтральних бежевих, кремових відтінках можуть бути не менш стильними та ефектними, часто більш універсальними та вишуканими.

 

 

Насамперед бежевий колір є найбільш універсальним. Це колір підходить для використання абсолютно в будь-якому просторі та стилі. Бежевий є абсолютно нейтральним по емоціях та ніколи не набридає. Цей колір – нейтральний, безпечний колір, має розслаблюючі та заспокійливі властивості.

 

Бежеві відтінки завжди виглядають сучасно і зараз знову стали особливо трендовими. Беж візуально роблять простір більшим і світлішим, також він є ідеальним тлом в інтер’єрі – для меблів, декору, мистецтва та інших предметів. Цей колір є полотном  для вираження почуттів та демонстрації смаку.

Особливо цей колір люблять ріелтори і девелопери, оскільки він найбільше продається у квартирах по всьому світу. Якщо бажаєте оформити інтер’єр, який сподобається всім, тоді придивіться до цих виграшних відтінків.

 

 

Сіро-бежевий відтінок – відмінний вибір, коли потрібно надати інтер’єру відчуття елегантності та вишуканості. При використанні цього кольору варто зробити акцент на текстурах та фактурах, для того щоб надати інтер’єру акцентів та характеру.

 

 

 

Теплий кремовий відтінок легко може компенсувати нестачу природного світла у приміщенні. Не варто боятися  використовувати його в кімнатах, де вікна виходять на північ. Цей колір не вигорить завдяки теплому пігменту в його складі.

 

 

Травертин -це ідеальний відтінок, щоб досягти мякого бежевого кольору в інтер’єрі. Варто звернути увагу на те, що особливо вдало він поєднається у просторі з заокругленими формами, натуральними тканинами, ніжними принтами.

 

 

Колір шкіри – дуже благородно виглядає в інтер’єрі цей ненав’язливий бежевий відтінок. Він працює дуже ефектно, підкреслюючи елегантний мінімалізм і розкішні текстури.

 

 

Спокійний білий – незамінний відтінок для оформлення тихого, універсального інтер’єру. Для такого інтер’єру також характерні м’які лінії, мікс текстур і фактур.

 

 

Тьмяний бежевий бездоганних відтінок бежевого. Ідеальний вибір для всіх, кому особливо важливі в інтер’єрі рух повітря та світла, а також присутність природніх матеріалів.

 

 

Срібний – дуже правильний вибір, якщо хочеться створити вишуканий мінімалізм в інтер’єрі. Він допоможу підкреслити масштаб та архітектурні лінії простору.

 

 

Відтінок порцеляни – один із улюблених відтінків парижан. Світла палітра служить відмінним фоном для різних деталей інтер’єру та підкреслює прості лінії меблів.

 

 

Молочний відтінок люблять використовувати у своїх проектах західні дизайнери. На  фоні такого бежевого кольору дуже просто створити модну еклектику і подружити між собою різні матеріали, текстури та принти.

 Ми в соц. мережах


    Безкоштовна консультація