Дизайн інтер'єрів Львів

Білий колір в інтер’єрі

Не любити білий колір рівноцінно тому, що не любити повітря чи воду. Колірні інтер’єри компонувати важко. Потрібне відчуття кольору, досвід, уява та велика кількість часу та зусиль приділеного безпосередньо для підбору матеріалів. Набагато простіше коли Ви обрали для свого інтер’єру білий, чорно-білий і сірий відтінки. Білий колір збільшує простір, додає повітря та свіжість у будь-яке приміщення. Використовуючи цей колір все виглядає значно модніше. Оскільки довго є у тренді останні декілька сезонів. У ньому немає депресивної сірості  та стандартних бежевий відтінків.

 

Але все ж білий колір не є цілком універсальним і не можу врятувати у всіх ситуаціях. При фарбування стін в білий можна легко втратити затишок і не здобути шику. Сприйняття білого великою мірою залежить від сезону та періоду доби, а саме від освітлення. Білий виглядає по-різному на стіні з вікном і в дальньому закутку, він приймає на себе рефлекси від усіх кольорів в кімнаті, також багато залежить від типу ламп.

 

bilyj-kolir-v-nterjeri-10

 

bilyj-kolir-v-nterjeri-9

 

Цілком білий інтер’єр незмінно вражає. Декоратори використовують різні фактури і роблять інтер’єр цікавішим за рахунок поєднання текстилю, глянцевих текстур, шкіри. На білому фоні чудово виглядають предмети у стилі фанкі, авангардні деталі, сучасні меблі, різноманітні арт об’єкти і предмети мистецтва. Також безпрограшний варіант розташування коричневих класичних меблів на фоні білих стін. Загалом, щоб вийти з складної ситуації у створення інтер’єру варто фарбувати все у білий колір та використовувати білі предмети.

 

bilyj-kolir-v-nterjeri-11

 

bilyj-kolir-v-nterjeri-3

 

bilyj-kolir-v-nterjeri-6

 

Багато хто боїться білого кольору, адже він є досить непрактичним. Наприклад, для покриття дивану, біли диван виглядає дуже ефектно і елегантно, але є дуже непрактичним у використанні. Білий колір особливо влучний для любителів мистецтва, оскільки на його фоні всі арт-об’єкти виглядають особливо добре, а також прекрасно поєднуються на його фоні. Він анулює ідентичність предметів, поєднуючи їх спільною ідеєю.

 

bilyj-kolir-v-nterjeri-7

 

bilyj-kolir-v-nterjeri-5

 

bilyj-kolir-v-nterjeri-4

 

Робота з білим кольором є дуже відповідальною для архітекторів а дизайнерів інтер’єру. Найменша помилка на білому фоні відразу виходить на перший план.  Занадто багато цього кольору можуть зробити інтер’єр холодним та мертвим. Також велику роль відіграє вибір відтінку білого кольору.

 

bilyj-kolir-v-nterjeri-2

 

Для дизайн проектів інтер’єрів у історичних будинках, де присутня ліпнина та класичні елементи – варто використовувати теплі відтінки білого, а для індустріальних інтер’єрів – холодні. Білий колір стін досить довговічний, він не вигорає з  часом  як інші кольори. Окрім розширення простору, внесення світла, білий колір надає інтер’єру графіки, підкреслює роботу тіней та об’ємів.

 

bilyj-kolir-v-nterjeri-8

 

bilyj-kolir-v-nterjeri-1

 

Білий колір є базовим, тому він присутній практично в будь-якому інтер’єрі. Білий колір вишуканий та елегантний. Для створення модного монохромного інтер’єру, до білого варто додати декілька темних деталей і яскравих акцентів, пару золотих капель.

 

Інший варіант створення інтер’єру з базовим білим кольором – змішати фарби на різних стінах, додаючи до білого відтінок іншого кольору. На одній стіні до білого додайте розовий, на іншій – жовтого, третя нехай залишиться білою. Сонячні промені, коли освітлюють кімнату з різних кутів, створюватимуть цікаві колірні акценти на стінах, підкреслять нюанси кожного з вибраних відтінків та зроблять особливий настрій  інтер’єру.

Ми в соц. мережах


    Безкоштовна консультація