Дизайн інтер'єрів Львів

Декорування: затишок у домі

СВІТЛО

Головне правило затишного дому – освітлення. Для кожної кімнати варто продумати різні світові сценарії інтер’єру – вечірній, святковий, романтичний, буденний. Добре, коли вимикачі освітлювальних пристроїв мають регулятори яскравості освітлення. Важливі поради: бра і торшери завжди додають особливий затишок в атмосферу кімнати, а світильник у їдальні, чи над кухонним столом повинен висіти посередині столу.

 

Dekoruvannya-zatyshok-u-domi-osvitlennya   Dekoruvannya-zatyshok-u-domi-osvitlennya-1

 

РОСЛИНИ

Оживити інтер’єр та створити затишок допоможуть рослини. Можна використовувати кімнатні рослини, для спрощення догляду можна використовувати спеціальні кашпо, або зелені стінки з автоматичним зрошуванням. Альтернативою рослинам в інтер’єрі може стати текстиль чи шпалери з рослинними орнаментами.

 

Dekoruvannya-zatyshok-u-domi-ozelenennya   Dekoruvannya-zatyshok-u-domi-roslynni-shpalery

 

ТЕКСТИЛЬ

Текстиль відіграє особливу роль у створення затишку в будь-якій з кімнат. Чим більше подушок – тим краще. Важко уявити затишний і комфортний інтер’єр без м’яких подушок. При виборі текстилю не забувайте випробовувати їх на дотик.

Заведіть сезонні комплекти штор і декоративних наволочок для подушок. Сезону має відповідати як колірна гама, так і матеріал. Для літа характерними є яскраві, легкі тканини, для холодних пір року – пастельні або темніші кольори, більш цупкі і теплі тканини.

 

Dekoruvannya-zatyshok-u-domi-podushky   Dekoruvannya-zatyshok-u-domi-tekstylni-paneli

 

Важливий елемент затишної спальні – стіни, а саме їх колір та покриття. Особливий комфорт у інтер’єр спальні принесуть настінні панелі оброблені текстилем. Вони виглядають дуже розкішно і забезпечують додаткову звукоізоляцію.

 

МАТЕРІАЛИ

Інтегруйте в інтер’єр кожної кімнати хоча б один предмет з дерева. Дерево завжди тепле на дотик і цим сприяє затишку в домі. Використання дерева в інтер’єрі є завжди актуальним.

 

Dekoruvannya-zatyshok-u-domi-derevo   Dekoruvannya-zatyshok-u-domi-derevo-1

 

АРОМАТ

У людини формується певні емоції та настрій на основі сигналів отриманих від усіх органів чуттів. Про це варто пам’ятати, проектуючи інтер’єр. Важливим у створення комфортного для людини середовища є аромат. Свічки, аромалампи, саше з запахом, які б пробуджували приємні спогади чи асоціювались з чимось приємним – важливий елемент комфортного та затишного інтер’єру.

 

ОБ’ЄКТИ

Уважно вибирайте дзеркала. Їх форма та обрамлення повинно відповідати функції та місцю розташування. Також зверніть увагу на зображення у дзеркалі, воно може бути спотвореним лише у кращу сторону.

Вибираючи м’які меблі для відпочинкової зони надайте перевагу більш глибоким зразкам. Оскільки багато моделей меблів з сучасним дизайном є менш комфортними у використанні.

 

Створюючи затишок у домі пам’ятайте про дрібниці. Декоративні елементи на полицях, посуд у кухні чи їдальні, картини та рамки з фотографіями у вітальні – відіграють дуже важливу роль.

 

Dekoruvannya-zatyshok-u-domi-nastinni-ramky    Dekoruvannya-zatyshok-u-domi-dzerkalo

 

Навіть у невеликій квартирі постарайтесь виділити місце для зони прання та зберігання. У протилежному випадку одяг та побутові прибори обов’язково потраплять у житлові кімнати.

 

Позбавтесь від некрасивих предметів, які Вам не подобаються чи некоректно випадають з стилістики інтер’єру. Навіть якщо це подарунки близьких людей, чи речі, які викликають особливі спогади, сховайте їх, або виділіть спеціальне місце у закутку.

 

ТЕПЛО

Затишок – це тепло, а тепло неможливе без джерела вогню. Якщо немає можливості облаштувати камін, чи поставити камін на біопаливі, Ви можете використати свічки. Вдало підібрані свічки та підсвічники стануть стильним аксесуаром для інтер’єру. Є безліч варіантів розстановки свічок. Можна зробити декоративний камінний портал, задню стінку облицювати дзеркалом, а всередині розставити масивні свічки.

 

Dekoruvannya-zatyshok-u-domi-svichky    Dekoruvannya-zatyshok-u-domi-kamin

 

І на останок. У домі повинна бути чистота та справне і якісне обладнання. Ці фактори неможливо  виправити дизайнерськими прийомами чи порадами. Без цього не слід очікувати затишку і комфорту від оселі!

Ми в соц. мережах


    Безкоштовна консультація