Дизайн інтер'єрів Львів

Дизайн інтер’єру квартири «під здачу»

Як швидко і ефективно перетворити стару квартиру, щоб вигідно здати в оренду і отримати хороші відгуки.

 

Звичайно велику роль для нерухомості відіграє місце розташування. Але планування, інтер’єр та свіжий ремонт також впливають на результат. За допомогою простих підказок та порад можна освіжити інтер’єр, підняти попит і вартість, при цьому декілька років нічого не змінювати у квартирі.

 

ЗВІЛЬНИТИ ПРОСТІР

 

 

Вивезіть з будинку всі непотрібні речі, які не несуть жодної функції. Якщо шкода викинути ці речі, їх можна продати або переробити. Якщо ці речі залишаться у квартирі, то у потенційних жильців квартири може скластися враження, що Вам у будь-який неочікуваний момент може знадобитися ця річ з квартири, де вони житимуть. Також, не варто забувати про пил, який накопичується на речах, особливо тих, які не використовують часто.

 

Для того, щоб у нових жильців не виникло враження, що вони знаходяться в когось у гостях, необхідно їм створити простір для створення власного затишку. Якщо хочете здати квартиру на довгий термін, пам’ятайте, що будь-який орендатор надасть перевагу квартирі з мінімум меблів та вільним простором.

 

 

ПОРЯДОК У ВАННІЙ КІМНАТІ

Найважливіше місце у квартирі – це санвузли. Перекладати плитку за замінювати сантехніку набагато дорожче ніж переклеїти шпалери чи забрати килими. Тим не менше, ванна кімната повинна виглядати чистою та свіжою. Можна залишити стару плитку але обновити затирку (фугу), обновити покриття ванни, перефарбувати або перетягнути стелю. Ці варіанти є не дуже затратними, але ефективними.

 

 

Не варто зашивати всю ванну кімнату пластиковими панелями або плівкою. Це радикально впливає на візуальний вигляд і вартість квартири. По можливості дотримуйтеся однотонних і світлих поверхонь. Якщо важко обрати – вибирайте білий колір. Як не дивно, але найчастіше дорого виглядає звичайна біла плитка. Її можна класти не до самої стелі, а до висоти 1,2 м  по периметру, якщо це зона умивальника, чи до 2,3 м по периметру у зоні душової кабіни. Такий прийом дозволить додати повітря у ванну кімнату, а також візуально збільшить площу приміщення та висоту стелі.

 

Перед кожним заїздом нових жителів варто змінювати такі речі, як шторку у ванній, килимки, можливо текстиль чи інші аксесуари, якщо вони пошкоджені, або виглядають неохайно. Очевидно, що краще здаються квартири зовсім без омеблювання, ніж старими меблями.

 

СТІНИ

Щодо стін, то оптимальним варіантом є найпростіші гладкі шпалери під пофарбування пофарбовані фарбою світлого відтінку. Це дасть можливість обновляти приміщення без значних витрат після кожної довготермінової здачі. У договорі варто передбачати, що люди поселяючись у квартирі можуть робити з стінами що-завгодно, але виїжджаючи з квартири вони повинні пофарбувати стіни у колір, який був  спочатку.

 

ПІДЛОГА

Якщо в квартирі лежить паркет, його можна покрасити і покрити лаком, потім поновлювати щороку і після кожного жильця. Тільки не фарбуйте підлогу у дуже темний колір, на ньому видно пилюку і механічні пошкодження. Ламінат дозволяє запобігти оновленню. При виборі штучних покриттів надавайте перевагу непомітним натуральним орнаментам – імітацію дерева чи каменю. Уникайте контрастних текстур онікса або чорного дерева – вони виглядають штучно. Можна викласти всю квартиру плиткою під дерево – це виглядає естетично і досить економно.

 

ПОКРИТТЯ

Практика і досвід роботи над проектами показує, що пріоритетними при виборі квартири окрім санвузла є кухня, а саме кухонні меблі. Зараз велика кількість бюджетних виробників пропонують кухні з однотонними матовими фасадами. Як показує практика, вони приховують реальну вартість , на відміну від глянцевих фасадів. Те саме правило стосується і міжкімнатних дверей.

 

ДЕКОР

Одним з способів адаптувати зйомку квартиру під себе є декорування. Якщо розвішати власну колекцію картин, дзеркала, фотографії чи плакати квартира одразу стане більш затишною для жильців. Кожен власник переживає відносно кріплень, отворів у стінах та пошкодження шпалер – тому варто попередньо передбачити кріплення для декору на стінах, наприклад, повішати пусті рами або просто залишити ключки. Тоді нові мешканці зможуть змінювати зображення у рамах без лишнього пошкодження стін. У цьому випадку краще вибирати чорні рами великого формату, оскільки вони виглядають однаково естетично і актуально незалежно від стилю інтер’єру. Також можна використовувати безпечну для стін клейку стрічку, але у цьому випадку варто проконтролювати навішування декору на стіни.

 

 

Найкращий спосіб того, щоб потенційні мешканці відразу змогли уявити своє комфортне проживання у вашій квартирі – додати текстиль. На вікна можна повішати однотонні штори з натуральної тканини, на м1які меблі постати ви декілька подушок приємних на дотик. Якщо до цього необхідно було дотримуватися нейтральних кольорів в облаштуванні інтер’єру, то на цьому етапі можна проявити фантазі. Все ж варто не забувати про правило трьох кольорів.

 

У інтер’єрі це працює так само, як і в підборі одягу. Якщо ускладнити задачу, тоді до основного кольору – стін та підлоги,  можна додати другий колір у досить великій кількості – килим, штори, покривало, а третій колір додати малими порціями – подушки, вази, інший дрібний декор.

 

 

 

І ще одна порада для успішної здачі квартири в оренду  – правильні фотографії для оголошення. Фотографії обов’язково варто робити при денному освітленні. Необхідно забрати всі дрібні предмети інтер’єру, які можуть вносити безпорядок та відволікати увагу. А також необхідно робити фото з найбільш вигідних ракурсів, щоб фото несло якнайбільше інформацію про квартиру.

Ми в соц. мережах


    Безкоштовна консультація