Замовити:
+38 099 08 150 75
+38 097 41 353 74

Недавні записи в блозі
Як продовжити життя букету? - Дизайн Інтер'єрів Львів
16325
post-template-default,single,single-post,postid-16325,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.3,vc_non_responsive

Як продовжити життя букету?

09 Лип Як продовжити життя букету?

Підрізати стебла, підтримувати правильну температуру, змінювати воду – це тільки декілька простих порад, які продовжать життя літньому букету і допоможуть квітам довше радувати вас свіжим аромат.

Чиста вода і ваза

Найперше правило – щодня змінювати воду і підрізати квіти приблизно на 1 см, щоб у вазі не розмножувалися дрібні бактерії, а стебла не загнивали. Пам’ятайте також протирати внутрішні стінки вази, для цього можна використовувати розчин соди, цим позбуватися від на нальоту.

Позбавте стебла від листків

Видаліть усі листки з нижньої частини стеблі, щоб вони не підгнивали. Як варіант, можна наливати  у вазу менше води, щоб вона завжди була нижче рівня листків.

Поживні речовини

Щоб продовжити життя букету, покладіть у воду цукор, 1 чайну ложку цукру на літр води. 1 таблетка аспірину, чайна ложка соли або спирту дезінфікують воду і допоможуть передбачити розмноження бактерій. Таблетки потрібно попередньо розтерти у порошок.

Температура води

Різні сорти квітів потребують різної температури води. Тюльпани, наприклад, потребують льодяної води, при чому у прямому сенсі води з льодом, троянди краще стоять у воді кімнатної температури – не надто холодній, але і не надто теплій. Уточніть потреби конкретних рослин.

Темпереатура повітря

Не ставте квіти у жарке місце і не залишайте під прямими сонячними променями. Ідеальні умови для літнього букету – 18-20°С.

Мяка води

Усі без винятку квіти погано переносять жорстку воду. Використовуйте для літнього букету відстояну або кип’ячену воду, або самостійно пом’якшену воду з-під крану, додавши у неї 1 столову ложку лимонної кислоти або оцту.

Оприскування

У жарку дні оприскуйте букет прохолодної водою – це допоможе йому довше зберегти свіжість.

Бережіться фруктів

Ніколи не ставте квіти поряд з фруктами. Плоди виділяють у повітря речовину, яка називається етиленом, яка пришвидшує в’янення і скорочує час життя вашого букету.

Холодна вода

Продовжити життя букету і «реанімувати» його можна, поклавши квіти у воду кімнатної температури як мінімум на декілька годин. Такі ванни особливо люблять троянди.

Сумісність

Візьміть до уваги, що квіти, як і люди ладнають один з одним. Деякі поводять себе у компанії «чужих» настільки агресивно, що їх рекомендують ставити окремо. Це, наприклад, конвалії, троянди, гвоздики, нарциси, лілії, маки – їх варто ставити самостійно у окрему вазу. Не сумісні одні з одними також троянди різних сортів.