Дизайн інтер'єрів Львів

Як продовжити життя букету?

Підрізати стебла, підтримувати правильну температуру, змінювати воду – це тільки декілька простих порад, які продовжать життя літньому букету і допоможуть квітам довше радувати вас свіжим аромат.

 

 

ЧИСТА ВОДА І ВАЗА

Найперше правило – щодня змінювати воду і підрізати квіти приблизно на 1 см, щоб у вазі не розмножувалися дрібні бактерії, а стебла не загнивали. Пам’ятайте також протирати внутрішні стінки вази, для цього можна використовувати розчин соди, цим позбуватися від на нальоту.

 

 

ПОЗБАВТЕ СТЕБЛО ВІД ЛИСТКІВ

Видаліть усі листки з нижньої частини стеблі, щоб вони не підгнивали. Як варіант, можна наливати  у вазу менше води, щоб вона завжди була нижче рівня листків.

ПОЖИВНІ РЕЧОВИНИ

Щоб продовжити життя букету, покладіть у воду цукор, 1 чайну ложку цукру на літр води. 1 таблетка аспірину, чайна ложка соли або спирту дезінфікують воду і допоможуть передбачити розмноження бактерій. Таблетки потрібно попередньо розтерти у порошок.

 

 

ТЕМПЕРАТУРА ВОДИ

Різні сорти квітів потребують різної температури води. Тюльпани, наприклад, потребують льодяної води, при чому у прямому сенсі води з льодом, троянди краще стоять у воді кімнатної температури – не надто холодній, але і не надто теплій. Уточніть потреби конкретних рослин.

 

ТЕМПЕРАТУРА ПОВІТРЯ

Не ставте квіти у жарке місце і не залишайте під прямими сонячними променями. Ідеальні умови для літнього букету – 18-20°С.

 

МЯКА ВОДА

Усі без винятку квіти погано переносять жорстку воду. Використовуйте для літнього букету відстояну або кип’ячену воду, або самостійно пом’якшену воду з-під крану, додавши у неї 1 столову ложку лимонної кислоти або оцту.

 

ОПРИСКУВАННЯ

У жарку дні оприскуйте букет прохолодної водою – це допоможе йому довше зберегти свіжість.

 

 

БЕРЕЖІТЬСЯ ФРУКТІВ

Ніколи не ставте квіти поряд з фруктами. Плоди виділяють у повітря речовину, яка називається етиленом, яка пришвидшує в’янення і скорочує час життя вашого букету.

 

ХОЛОДНА ВОДА

 

 

Продовжити життя букету і «реанімувати» його можна, поклавши квіти у воду кімнатної температури як мінімум на декілька годин. Такі ванни особливо люблять троянди.

 

СУМІСНІСТЬ

 

 

Візьміть до уваги, що квіти, як і люди ладнають один з одним. Деякі поводять себе у компанії «чужих» настільки агресивно, що їх рекомендують ставити окремо. Це, наприклад, конвалії, троянди, гвоздики, нарциси, лілії, маки – їх варто ставити самостійно у окрему вазу. Не сумісні одні з одними також троянди різних сортів.

Ми в соц. мережах


    Безкоштовна консультація