Дизайн інтер'єрів Львів

Ідеї для маленької квартири

Маленька квартира може бути цілком функціональною та комфортною для проживання, якщо правильно організувати простір. Декілька порад можуть допомогти візуально збільшити простір та збалансувати інтер’єр.

 

 

ПЕРЕГОРОДКА – ШТОРА

Декілька років тому світ буквально захопила мода на скляні перегородки в індустріальному стилі у інтер’єрах. Робили перегородки в кожному третьому проекті для маленьких квартир. Зараз вони залишаються популярними, але починають також створюється багато альтернатиіних варіантів. Наприклад, зонування за допомогою модільних текстильних штор. Для цього методу поділу простору підходять як легкі, прозорі, так і більш щільні тканини, за якими можна  заховати зону спальні, гардероб або місце для зберігання. Важливо, що цей варіант є значно бюджетнішим, ніж стаціонарні перегородки, і його можна реалізавати самостійно без допомоги спеціалістів.

 

 

ПРАВИЛЬНЕ ПЛАНУВАННЯ

Маленька квартира зовсім не вимагає маленьких меблів, така думка є помилковою. Маленькі меблі не зроблять квартиру більшою, ні візуально ні функціонально. Часто велика кількість дрібних предметів лише візуально завантажить простір та зробить безлад. При плануванні маленької квартири важливо знайти баланс між розмірами меблів та іншими предметами інтер’єру.

 

 

Особливу увагу варто приділити вибору дивану. Диван – це акцентний предмет інтер’єру маленької квартири. Він задає стилістику та настрій приміщення. Він може бути досить великим, зовсім не обов’язково його ставити у кут кімнати. Поставивши диван по центру кімнати можна досить вдало зонувати приміщення і надати йому легкості. Головне потім вдало підібрати і розмістити всі інші предмети в інтер’єрі.

 

 

ВМОНТОВАНІ МЕБЛІ

Для маленької квартири важко знайти підходящі стандартні меблі,  часто потрібно вдаватися до виготовлення меблів на замовлення під конкретний розмір і форму приміщення. Переважно кухні, стелажі, вбудовані шафи і систем зберігання виготовляють під замовлення, часом також і зону для сну. Популярним рішенням для маленької квартири є ліжко на подіумі, антресолі у спеціальній ніші, з вмонованими місцями для зберігання і вбудованим освітленням.

 

 

ПОЛИЦІ

Відкриті полиці завжди виглядають візуально легше, ніж закриті шафи з тумбами та шухлядами. Також  їх можна обладнати в будь-якому вільному місці, куди меблі стандартних розмірів не поміститься.

 

 

ДОДАТИ КОЛЬОРУ

Переважно коли мають на увазі маленьку квартиру, одразу спадає на думку білий колір. Оскільки білий колір має збільшувати простір. Але весь білий інтер’єр може вийти дуже нудним та одноманітним.  Дизайнери пропонують вийти за рамки стандартних рішень і використати нові відтінки кольорів для маленьких приміщень – від спокійних і нейтральних до більш контрастних і яскравих, які нададуть простору глибини, об’єму і акцентів.

 

Ми в соц. мережах


    Безкоштовна консультація