Дизайн інтер'єрів Львів

Інтер’єр у нейтральній гамі

Здається, що може бути легшим, ніж створити мінімалістичний інтер’єр у нейтральній палітрі кольорів. Поєднання відтінків бежевого, молочного та сірого здається надзвичайно простим. Однак часто такий інтер’єр виходить дуже нудним та надто простим. Часто інтер’єр виходить нудним коли немає жодних акцентів, кімнати невизначених кольорів і загалом в інтер’єрі немає життя.  Коли бежевий диван зливається на фоні бежевої стіни, жовтий килим непомітний на фоні паркету такого ж відтінку, а сірі штори спотворюють кімнату, тоді інтер’єр стає нудним, оскільки в ньому немає об’єму та гри відтінків. Справа у тому, що створення інтер’єру у нейтральній гамі потребує знання деяких правил.

 

 

КОНТРАСТ

Інтер’єр у нейтральній гаммі повинен обов’язково мати колірний контраст. Якщо ви використовуєте поєднання декількох нейтральних кольорів, бажано застосовувати їх з темними відтінками коричневого і сірого. Будьте обережними з великою кількістю темних відтінків, оскільки можна зробити інтер’єр надто темним і тьмяним. Тому необхідно вибрати декілька аксесуарів або одиниць меблів темного кольору, але не занадто багато.

 

 

ТЕКСТУРА

Інтер’єр у нейтральній гамі завжди виглядає більш виграшно, якщо декоратор комбінує в композиції різні текстури матеріалів. Цей прийом компенсує відсутність яскравих кольорів, які переважно притягують погляди у інтер’єрі. Текстури можна застосовувати як ворс килиму, диванні подушки з тканин різноманітних фактур, об’ємна вишивка, складки тканин, незвичне облицювання стін, пухнасте покривало.

 

 

МАСШТАБУВАННЯ

Поєднуйте предмети різної величини. Наприклад, великі шафи і дивани з маленькими столиками і дрібними аксесуарами. Також не варто боятися використовувати великі предмети у маленьких кімнатах. Наперекір розповсюдженим думкам, вони допоможуть відволікти увагу від скромних розмірів кімнати і створять акценти та контраст. У будь-якому випадку , з гра з масштабом надасть інтер’єру різноманітності , що є дуже важливим.

 

 

МЕТАЛ

Зараз аксесуари з металу – великий тренд, вони у всі часи додавали іскорку у мінімалістичний чи нейтральний інтер’єр. Вони завжди відмінно виглядають на темному чи світлому фоні будь-якого кольору. Зараз модно сполучати  у одному інтер’єрі предмети з металу різних кольорів.

 

 

ОРНАМЕНТИ

Геометричні орнаменти добре поєднуються з смужкою. Також варто пам’ятати, що у інтер’єрі варто поєднувати лише непарну кількість орнаментів. Це є дуже важливим для гармонійного сприйняття.

 

 

БАЛАНС

Про баланс завжди необхідно пам’ятати. Необхідно задуматись не лише про те, як прикрасити інтер’єр, але і зробити так, щоб погляд міг відпочити. Часто дизайнери придумують декор з підлогового покриття. Підлоги є свого роду основою інтер’єру – у буденному житті ми дивимось в більшості  вниз і таким чином бачимо досить велику площу підлоги. Меблі і яскраві аксесуари повинні бути помітними, але не суперечити один одному. Їм потрібен досить нейтральний фон. Якщо стіни будуть яскравими, предмети на їхньому фоні повинні бути більш нейтральними та лаконічними по дизайну.

 

 

ФОКУСНА ТОЧКА

У кожні кімнаті повинен бути композиційний центр, це є дуже важливим, саме те, на що ми звертаємо увагу у першу чергу заходячи в кімнату. Це може бути великий або яскравий предмет, наприклад – ліжко у спальні або камін у вітальні або великий букет квітів. Також важливо, щоб цей композиційний центр був одним і єдиним у кімнаті. Якщо у інтер’єрі їх два чи більше, погляд буде відволікатись, а інтер’єр буде здаватись надто перевантаженим.  Подумайте над тим, що ви бачите заходячи у кімнату, куди притягується погляд. Саме там і повинна знаходитись фокусна точка.

 

 

Звичайно  міра мінімалізму і насиченості інтер’єру залежить від стилю і бажань замовників. І часто розуміння того, що необхідно зупинитися, приходить на інтуїтивному рівні. Але завжди необхідно пам’ятати, що у інтер’єрі завжди повинна бути певно ієрархія – щось повинно бути головним і акцентним. Важливими є контраст і різноманітність, і тоді навіть найпростіший і лаконічний інтер’єр буде приємним для сприйняття.

Ми в соц. мережах


    Безкоштовна консультація