Дизайн інтер'єрів Львів

Колір 2017 року та способи його використання в інтер’єрі

Зелений колір – оголошено кольором 2017 року, а саме яскравий жовто-зелений відтінок. Цілком логічним був вибір саме зеленого кольору, враховуючи  останні тенденцій до озеленення інтер’єру, використання екологічних матеріалів. На перший погляд колір викликає відчуття свіжості, легкості, але для інтер’єру видається занадто яскравим та дещо специфічним.

 

Зелений колір – яскравий, позитивний і водночас інтенсивний і насичений, який несе сильний посил до гармонізації, відпочинку та заспокоєнню. За допомогою зеленого кольору легко радикально змінити простір, внісши мінімальну кількість змін.

 

 

Замовники не надто поспішають використовувати цей колір в інтер’єрі. Але не варто відмовлятись від трендового інтер’єру, оскільки при вмілому підході дизайнера цей колір може магічно оживити інтер’єр та зробити простір дуже особливим, оригінальним стильним. Далі наведемо декілька способів, які відмінно допоможуть застосувати цей колір в інтер’єрі, при цьому не роблячи його занадто викличним.

 

 

Цей колір ідеально поєднується з базовими кольорами – білим, чорним, сірим та кремовим, з модними зараз металевими аксесуарами і світильниками під золото чи мідь. Виділити та підкреслити свіжість зеленого кольору можна декількома плямами кольору фуксії чи синього кольору. Інші поєднання з зеленим кольором може підказати сама природа.

 

РОСЛИНИ

Це найбільш стандартний і очевидний спосіб, але і найбільш гармонічний. Нічого не буде вписуватись в інтер’єр більш натурально, як живі рослини чи дерева. Рослини в будь-якій кімнаті – це не лише корисно, але і стильно. З часом, трендові кольори та мода змінюється, а використання рослин в інтер’єрі завжди було і залишається актуальним.

 

Озеленення можна застосовувати в будь-якій кімнаті, незалежно від стилю на функціонального призначення. Флору можна представляти в інтер’єрі, як у вигляді окремих вазонів, тераріумів з сукулентами чи флораріумів – особливо актуальних сьогодні, озеленення за вікном, так і фрагментами вертикально озеленення на стінах, стелі чи меблях. Серед останніх трендів  – пальмові чи бананові листки, які можна поставити в вазу.

 

 

СТІНИ

Стіни можна пофарбувати у зелений колір, або поклеїти шпалери у таких відтінках, чи з зображенням рослин.  Без професійної допомоги важко буде внести в інтер’єр велику кількість цього кольору, але якщо мова йде про внесення акцентів, покрашення однієї стіни чи невеликих фрагментів, то можна сміло приступати до реалізації задумів.

 

 

Особливо актуальними останнім часом є шпалери з зображенням рослин та пальмових листків. Для використання таких шпалер можна не обдумувати детально поєднання з іншими кольорами, достатньо всі інші матеріали та елементи вибрати у білому, сірому, чи іншому нейтральному кольорі. Таким чином ці шпалери стануть акцентом у кімнаті, інтер’єр буде виглядати дуже стильно і водночас дуже комфортно для сприйняття.

 

 

У великі кількості зелений колір буде добре виглядати у дитячих кімнатах і санвузлах. Цей колір вносить бадьорість, свіжість та насиченість у кімнати.  Важливо розбавити зелений колір в просторі нейтральними відтінками.

 

ТЕКСТИЛЬ

 

 

Особливо актуальний цей колір виглядає саме весною. Можна придбати зелені штори, чохли на декоративні подушки, рушники чи постільну білизну. Не обов’язково використовувати текстиль однотонний, це можуть бути тканини з орнаментами, малюнками рослин,  вкрапленням зеленого, чи поєднанням декількох кольорів. Цей колір додасть весняної бадьорості та сонячного настрою у будь-яку пору року.

 

МЕБЛІ

 

 

Салатовий колір в поєднанні з м’яким і приємним на дотик бархатом, який зараз особливо актуальний, виглядає дуже стильно. Хоча м’які меблі такого кольору і вимагають простору у нейтральних кольорах, але використовуються практично у будь-якому стилі. Такий диван буде ідеальним акцентом в інтер’єрі.

 

Ми в соц. мережах


    Безкоштовна консультація