Дизайн інтер'єрів Львів

Колірні акценти в інтер’єрі

Ділимося простими та неординарними ідеями для оновлення інтер’єру за допомогою пофарбування та кольорових предметів інтер’єру.

Колор-блок – це прийом у дизайні інтер’єру, коли акценти розставляють за допомогою контрастних поєднань колірних блоків. Вперше використовували цей прийом художники, потім творці з індустрії моди, зараз цей прийом проник і в дизайн інтер’єру. Декоратори часто поєднують 2-3 кольори, фарбуючи не тільки стіни, а й стелю та меблі. Для досягнення необхідного ефекту переважно вистачає деліка колірних акцентів. Покажемо кілька ідей, які ви можете втілити у життя за допомогою невеликої кількості фарби та декількох годин часу.

 

 

КОЛІРНІ БЛОКИ

Декор стіни колірними блоками – рішення, яке допоможе трохи освіжити кімнату, або навіть кардинально оновити інтер’єр. Для того, щоб намалювати на стіні геометричні фігури, вам знадобиться валик, малярська стрічка, трохи фарби та кілька годин вільного часу. За допомогою цього прийому можна виділити одну зону в інтер’єрі, який  є мультифункціональним простіром. Також за допомогою пофарбування можна акцентувати увагу на певному предметі меблів чи декору. Кольором можна виділити не лише стіну, але і нішу або невдалий виступ.

 

 

ЗОНУВАННЯ

Чорно-білі інтер’єри часто створюють холодну та похмуру атмосферу. Яскравий акцент може кардинально змінити сприйняття простору. Пофарбований в яскравий колір дверний проєм не тільки зробить інтер’єр теплішим та веселішим, але і допоможе візуально скоригувати приміщення неправильної форми.

 

 

АСИМЕТРІЯ

Спробуйте намалювати на стіні чи стелі геометричну фігуру, яка буде  асиметричною до архітектурних елементів простору (вікон чи дверей) або підлоги. Цей прийом надасть лаконічному простору театральності, задасть настрою.

 

 

УЗГОЛОВ’Я

Пофарбування стіни за ліжком у спальні має кілька переваг. Фарба допоможе зонувати простір спальні без зайвих предметів, меблів чи конструкцій. Також пофарбована стіна візуально може виконувати роль узголів’я, акцентувати увагу на ліжку та підкреслити його форму.

 

 

ІЛЮЗІЯ

Якщо подобається гіпсова ліпнина, але немає можливості нею оформити стіни, або вона надаватиме непотрібної важкості поверхням, її можна намалювати. Об’ємий малюнок получається за рахунок контуру та фарб одного кольору але різного рівня насиченості. Ілюзійну об’ємну ліпнину можна зробити монохромною до стін, або ж навпаки – контрастною. 

 

 

МИСТЕЦТВО

Для того, щоб намалювати картину можна використати стіну та фарби для стін. Підберіть кількавзірців необхідних кольорів фарби та створіть об’єкт мистецтва на стіні вашої кімнатию. Малюнок можна створювати як на білому фоні, так і пофарбувавши тло іншим кольором. Графіка чи живопис, геометрія чи абстракція – вирішувати Вам.

 

 

ГЕОМЕТРІЯ

Біла матова стеля оптимальний варіант для більшості приміщень. Вийнятком є дитяча кімната. Стелю у дитячій можна розфарбувати, за допомогою навіть не великої кількості фарби, оскільки малювати всю стелю в один колір зовсім не обов’язково. Можна намалювати геометричні форми чи лінії, легкий орнамент. Малярна стрійчка допоможе Вам реалізувати вашу ідею акуратно.

 

 

КУХОННІ МЕБЛІ

Біла кухня давно стала класикою, але якщо хочеться зробити її більш оригінальною та контрастною, спробуйте пофарбувати кілька секцій кухонних меблів в інший колір. Саме білий чудово поєднується з будь-якими відтінками, тому помилитися з вибором кольору буде неможливо.

 

 

ПОДІЛ

Темні кольори надають інтер’єру більш сучасного вигляду, оскільки є в тренді останніми роками, та підкреслюють архітектуру середовища. Пофарбувавши в темний відтінок нижню частину стіни, ви зможете створити в інтер’єрі стильний контраст та візуально збільшите висоту кімнати. Також захистите стіни від ймовірних забреднень, які найчастіше трапляються внизу стін.

 

 Ми в соц. мережах


    Безкоштовна консультація