Дизайн інтер'єрів Львів

Колірні тренди 2015 року

Грецький синій
Синій колір Середземномор’я, домінуючий колір інтер’єрів пам’яток архітектури середземноморських містечок. Дуже багатий, таємничий, ідеальний у поєднанні з сірим та рожевим.

 

greek-blue-interior-1

 

greek-blue-3

 

greek-blue-2

 

Відтінки 60х
Дається друге життя оливковому та оранжевому кольорам, які були на піку популярності у 60 роках минулого століття.

 

shades-of-60s-1

 

shades-of-60s-2

 

Кисло зелений з блакитним
Трендом сезону є кислі відтінки зеленого, наближені до кольору свіжої трави. Популярними є поєднання цього кольору з багатьма, але найбільш незвичним і водночас гармонійним є поєднання з блакитним чи синім. Графічні та органічні орнаменти у ці кольори виглядають дуже свіжо і сміливо.

 

54c135afede51_-_21079-563hi-s2

 

green-blue-1

 

Пастельна палітра
Пастельні відтінки 80-х років минулого століття: поєднання оранжевого, пурпурових відтінків заходу сонця, зелені відтінки пальмових гілок, блакитна вода у басейні та рожеві відтінки фламінго. Палітра одночасно є приглушеною та шокуючою неоновими відтінками.

 

pastel-pallet-1

 

pastel-pallet-2

 

pastel-pallet-3

 

pastel-pallet-4

 

Нейтральний сірий
Сьогодні, безперечно найпопулярнішим з нейтральних кольорів є сірий. Світлі відтінки сірого є ідеальним фоном для декору у будь-якому стилі. Дуже важливим у виборі кольору для стін є відтінок. Зовсім непомітна на перший погляд зміна кольору може радикально змінити настрій Вашого інтер’єру.

 

NEUTRAL-GRAY-2

 

NEUTRAL-GRAY-1

 

Оливковий
Колір зелених оливок залишається актуальним у 2015 році. Особливо модним є темні та приглушені відтінки зеленого. Вони виглядають тепло, органічно і гармоніює з більшістю кольорів. Може стати непоганим фоном для елементів інтер’єру більш насичених кольорів.

 

dark-olibe-green-1

 

dark-olibe-green-2

 

dark-olive-green-2

 

Насичений синій
Цей колір дуже глибокий, тому стане добрим як фоном, так і акцентом. Класичне поєднання синього з білим виглядає досить сучасно і залишаться актуальним.

 

deep-blue-interior-1

 

deep-blue-interior-2

 

deep-blue-interior-3


Теплі тони
Теплі та брудні кольори повертаються у моду. Різноманітні поєднання кольору іржі, оливкового, сухої м’яти, баклажановий та колір бургундія стають дуже актуальними у цьому сезоні. Цікаві поєднання декількох з цих кольорів виглядають дуже сучасно і надають оселі комфорту та затишку.

 

warm-tones-interior-1

 

warm-tones-interior-2

 

warm-tones-interior-3

 

warm-tones-interior-4

 

warm-tones-interior-5

Ми в соц. мережах


    Безкоштовна консультація