Дизайн інтер'єрів Львів

Кухонні тренди 2022

МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Переважно у кожній домівці – найважливішою кімнатою є кухня. Кухня вже давно перетворилася із зони для приготування їжі кухня у домашній офіс, ігрову дитячу зону та місце для дружніх посиденьок. Наслідком цього так званий робочий трикутник – зона між плитою, холодильником та мийкою – став вже зовсім не актуальним принципом проектування кухні. Зараз головним завдання є можливість розміститися всі члени сім’ї на кухні, а приготування їжі стало спільним хобі.

 

 

Функціональність, як і раніше, залишається найважливішим фактором, але велика кухня це не обов’язково найкраща кухня. Розмір не є найбільш важливим для кухні, головне, щоб вона була зручною для усіх мешканців квартири чи будинку.

 

ОСВІТЛЕННЯ

 

 

Світильники перестають нести лише функцію, також їм часто надається важлива естетична місія. Тепер важливим є привабливий незвичайний дизайн. Оскільки яскраве світло від світлодіодних ламп увечері є поганим рішенням, сучасний тренд – біодинамічний висвітлення. Таке освітлення змінюється в залежності від часу доби та підлаштовується під біоритми мешканців, допомагаючи боротися з осінньою мрякою, і робить кухню зручнішою та красивішою.

 

МЕБЛІ

Відповідно до моди на мінімалізм популярність набирають кухонні шафи простих форм із гладкими фасадами.

 

 

 

Зараз замовники переважно вибирають кухні сучасного стилю. Це виявляється у проектуванні шаф без зайвого декору, часто з плоскими накладними дверцятами та вмонтованою побутовою технікою.

 

ФАРТУХ

 

 

Акцент із фасадів часто переміщується на кухонний фартух. Трендова яскрава керамічна плитка з різними малюнками, популярними є малюнки від строгою геометрії до хитромудрих візерунків чи орнаментів. Також часто використовують старовинну плитку для облицювання кухонних фартухів. Оздоблення фартуха вибирають переважно відмінним від покриття стільниці кухні. З архітектурного погляду це допомагає розділити простір, вертикальну площину від горизонтальної.

 

МАТЕРІАЛИ

 

 

Поєднання різних текстур завжди виглядає привабливим, а зараз це сталь трендом. Дизайнери використовують різноманітні комбінації  – від старовинної цегли, унікального натурального каменю, окисленого металу та різних порід дерева до кварцових стільниць. Переважно замовники відкриті для несподіваних експериментів.

 

ПОБУТОВА ТЕХНІКА

Яскраві відтінки захопили не лише кухонні фасади, а й побутову техніку. Нержавіюча сталь відходить у минуле. На зміну їй приходять тисячі варіантів оздоблення різних кольорів. Тепер простий тостер може стати акцентною деталлю інтер’єру. 

 

 

КОЛЬОРИ

Зараз колір відіграє важливу роль інтер’єрі, впливаючи як у сприйняття простору, так і на загальний настрій. Найбільш популярними для кухні зараз будуть декілька кольорів.

 

Біла кухня – це завжди актуально та універсально. Однак сьогодні окрім білого стають актуальними більш насичені тони. Не бійтеся змішувати відразу кілька яскравих кольорів: синій, зелений, жовтий, червоний, рожевий. Також у тренди повертаються глянцеві поверхні, які візуально збільшують простір кухні.

 

ТЕРРАКОТОВИЙ

 

 

Теракотовий – наймодніший колір цього року. Теплі та в міру яскраві червоно-коричневі тони виглядають доречно у всіх кімнатах будинку. У кухні вони створюють особливо затишну та приємну атмосферу. Найкраще відтінки теракоти поєднуються з нейтральними кольорами, як наприклад, чорним, білим і сірим.

 

ЗЕЛЕНИЙ

Ще один лідер сезону – зелений. Зелений колір є одним з наймодніших зараз. Він передбачає появу на кухні приглушених тонів, натхнених ароматними травами, такими як шавлія, розмарин, м’ята, лаванда, шафран і базилік.

 

 

 

Відтінки свіжої трави та хвої освіжають інтер’єр і заспокійливо впливають на емоційний стан людини, знімаючи напруження та заряджаючи оптимізмом. Також зелений викликає асоціації зі корисною їжею та збільшує інтерес до вживання овочів та фруктів.

 

БЕЖЕВИЙ

 

 

Бежевий давно став завжди актуально класикою. Цей колір люблять особливо за універсальність. Він органічно виглядає в інтер’єрі будь-якого стилю, поєднується із найскладнішими відтінками чим дозволяє оновити інтер’єр у майбутньому. Якщо потрібно додати елегантності бежевій кухні, доповніть її стільницею з натурального дерева або каменю та металевими деталями.

 

ЧОРНИЙ

 

 

Чорний також не втрачає актуальності, він особливо легко поєднується з іншими кольорами. Чорні фасади кухні будуть ефектно виглядати в поєднання з мармуром чи металом.

Ми в соц. мережах


    Безкоштовна консультація