Дизайн інтер'єрів Львів

Кухонний фартух

Вибір фартуха для кухні часто стає проблемою для багатьох. Це не подушка чи штора, яких легко можна замінити на нові, демонтаж покриття стіни над стільницею кухні зазвичай виливається в ремонт всієї кухні. Як вибрати кухонний фартух і не припуститися помилок?

 

 

 

Зазвичай, людина при використанні кухні дивиться не на фасади меблів, покриття підлоги, цікаву техніку чи наповнення шаф, а саме на фартух. Це вертикальна поверхня, яка знаходиться в полі зору під час приготування їжі. Через це та відносно малу площу, в більшості випадків – декілька метрів квадратних, на кухонному фартуху не варто економити.

 

 

 

 

Існує багато варіантів матеріалів, які можна використати для кухонного фартуха. Наприклад – плитка різних розмірів, як великоформатна, так і мозаїка, керамограніт, натуральний камінь, гартоване скло, дзеркало та багато інших матеріалів. Також альтернативним варіантом можуть стати шпалери, декоративна штукатурка чи меблева плита. 

 

 

Якщо вам не подобається жоден з цих варіантів, тоді захистити стіну над варильною поверхнею та кухонною мийкою від води та жиру можна за допомогою металевих панелей. Це надійний матеріал буде зручним у догляді та використанні.

 

 

 

Також хорошим варіантом для облицювання фартуха кухні є кварц. Він стійкий до механічних пошкоджень та не вбирає рідини. Якщо навіть пролити на нього червоне вино –  воно не вбереться, його можна легко стерти звичайною вологою серветкою. У кварцу існує безліч варіантів обробки, ви легко підберете колір і текстуру, яка буде гармонійно поєднуватися з фасадами кухонних шаф та стільницею. Мабуть, єдиний недолік, який є у цього матеріалу це розмір аркуша 1,5×3 метри, тому якщо ваша кухня по довжині більше трьох метрів, доведеться стикувати різні шматки, і шов буде помітним. Альтернативою кварцу може стати штучний камінь, який завдяки технології запікання стикується ледве помітним швом.

 

 

Багато хто використовує кутник у місці з’єднання стільниці та фартуха. Але це робити зовсім не обов’язково, якщо робота виконана якісно. Для цього варто спочатку монтувати стільницю, а потім встановлювати фартух. Місце стику заповнюється силіконом і виходить ідеальне примикання.

 

 

Якщо ви не маєте можливості облицювати фартух дорогим матеріалом, немає приводу засмучуватися. Фартух кухні теж можна задекорувати та зробити стильним докладаючи мінімум коштів. Предмети декорування на кухні здатні навіть підвищити апетит, не гірше за аромати страв, які на ній приготовані. Додавати декор слід як спеції за смаком.

 

 

Вінтажні постери на гастрономічну тематику, естетичні предмети кухонного посуду, полиця з кулінарними книгами стануть органічною прикрасою інтер’єру вашої кухні. Найпростіша плитка на фартуху виглядатиме дорожче, якщо розмістити на її тлі стильні кухонні аксесуари чи стильну кухонну техніку. Якщо ви любити подорожувати екзотичними країнами, не лінуйтеся заглядати на вінтажні ярмарки і в маленькі ремісничі лавочки. Але ж ніякий декор не замінить букет живих квітів на обідньому столі чи кухонному комоді.

Ми в соц. мережах


    Безкоштовна консультація