Дизайн інтер'єрів Львів

Модні узголів’я

Півкругле чи прямокутне, з дерева чи з ротанга – як вибрати узголів’я ліжка.

 

ВСЯ СТІНА

Узголів’я на всю стіну виглядає дуже ефектно, воно перетворить ліжко в центральний елемент спальні. Також високе узголів’я може візуально підняти стелю, а довге горизонтальне може розширити межі кімнати.

 

 

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНЕ

Ліжко з додатковим місцем для зберігання – справжня знахідка для маленької спальні. На полицях можна розставити книги, кошики чи ящики з косметикою та необхідними речима, предмети декору.

 

 

Мультифункціональне узголів’я може бути обладнане світильниками та приліжковими тумбами.

 

 

НАПІВКРУГЛЕ

М’які форми та плавні лінії завжди роблять кімнату більш затишною, що є особливо актуальним для спальні.

 

 

Лаконічне заокруглене узголів’я відмінно впишеться в інтер’єр будь-якого стилю, від класики до мінімалізму.

 

РОТАНГ

Ротанг це міцний та гнучкий матеріал, якому можна надавати різні форми. Ліжко з плетінням стане стильною окрасою спальні і надасть інтер’єру трошки бохо-шику.

 

 

КАПІТОНИ

М’яке узголів’я з «капітоном» давно стало класикою, хоча використовують їх не лише для облаштування класичного стилю.

 

 

Однією з переваг є можливість виготовлення з  різних матеріалів: від м’якого оксамиту і вельвету до шкіри. За допомогою узголів’я можна привнести в інтер’єр кольорів, обравши покриття зі принтом, або з текстилю яскравого кольору.

 

М’ЯКІ ВЕРТИКАЛЬНІ СЕКЦІЇ

Вертикальна частина ліжка з м’яких секцій виглядає не менш елегантно, ніж «капітон». Вертикальні лінії також задають напрям і привносять динаміку в інтер’єр і візуально збільшують висоту стелі.

 

 

ДЕРЕВО

Дерево залишається одним із найпопулярніших матеріалів ліжок. Саме дерево має теплу природню текстуру і дозволяє створювати будь-які форми. Також варто пам’ятати те, що деревина є екологічним та довговічним матеріалом.

 

 

СКУЛЬПТУРНЕ

Скульптурне узголів’я незалежно від стилю та текстури покриття стане акцентом будь-якої спальні. Сьогоднішній тренд – заокруглені узголів’я, які обіймають ліжко та створюють відчуття кокона.UkrainianEnglish

Ми в соц. мережах


    Безкоштовна консультація