Дизайн інтер'єрів Львів

Нестандартні акценти в дизайні інтер’єрів

Нестандартні акценти в інтер’єрі -цікава і на перший погляд складна тема. Чому складна? По-перше, мова піде про досить сміливі рішення, і далеко не всі готові до таких кроків. По-друге, оригінальні та нестандартні акценти можуть легко змінити зовнішній вигляд приміщення. Ми розповімо, як і де доречно застосовувати акценти і поділимося декількома оригінальними ідеями, які допоможуть урізноманітнити ваш інтер’єр.


Яскраві молдинги
Це найпростіший і найдоступніший метод внести контрастність в інтер’єр. Головне правило – необхідно, щоб колір молдингів перегукувався з якимось об’єктом в кімнаті. Це може бути колір дивана або стільців, колір дверей або текстильних акцентів.

 

emphasis-in-interiors-1

 

Кольром можна поєднати віконні рами, молдинги та дверні прорізи. Завдяки тому, що вся кімната витримана в пастельній гамі, немає різкого контрасту між кольором стін та оздобленням.
Більш сміливе рішення – це використання яскравих контрастних кольорів, які зроблять приміщення по-справжньому життєрадісним. Яскраві акценти особливо актуальні в стриманих інтер’єрах.


Новий погляд
Дуже сміливий, але в підсумку виграшний хід, у світло-пастельному інтер’єрі встановити яскраві смарагдові вікна класичної форми, які роблять монотонний інтер’єр яскравим і ненудним. А все, що потрібно буде зробити – це додати трохи кольору.


Як яскраві кольори можуть прикрасити будь-який, навіть самий нудний консервативний інтер’єр? Дверні та віконні прорізи, а також стельові багети яскравих кольорів чудово впишуться в інтер’єр і виконають свою головну функцію – внесуть акценти і визначать межі стін, стелі і вікон.

 

emphasis-in-interiors-3

 

Акценти можуть бути неяскравими, а навпаки спокійними, пастельними і ледь помітними. З цього можна вивести ще одне правило – кожен випадок індивідуальний і немає загальних правил для кожної кімнати. Просто пам’ятайте, що діапазон можливостей колірних поєднань неймовірно великий.
Класичний інтер’єр без великих об’ємних молдингів просто неможливий. Кімната отримає чудове обрамлення з вікнами, каміном і балками одного кольору. Цей прийом є досить стандартним, але завжди без програшним.


Кольорові дверні отвори
Цей спосіб також простий і хороший, як і кольорові молдинги. Завдяки ньому, ви легко зможете оживити будь-який інтер’єр. Плюсом даного підходу є також те, що не обов’язково встановлювати нові двері та дверні рами, достатньо буде їх просто пофарбувати в потрібний колір.

 

emphasis-in-interiors-4

 

Красиве і стильне поєднання – молочні стіни і темно-сині дверні прорізи. Зауважте, як традиційні «морські кольори» стали приємними і теплими і не асоціюються нам з морем, а стають новим прочитанням класики. Цьому сприятиме теплий тон у всіх фарбах. Теплі стіни і ледь вловимий теплий акцент в синьому кольорі обробки створять надзвичайну атмосферу затишку в мінімалістичному дизайні.


Незвичні віконні рами
В останні кілька років стало дуже модним фарбувати рами в яскраві кольори, особливо в колір, що співпадає з видом за вікном. Наприклад, яскраві салатові рами підкреслять вид з вікна на парк, вікна зливаються з навколишнім простором і стають ніби продовженням виду з вікна.

 

Для тих, хто полюбляє ламати стереотипи – яскраво-рожеві і фіолетові вікна в простому, нічим не примітному будинку. Будинок з чорними або коричневими вікнами виглядав би зовсім похмурим і нецікавим, але усього лише завдяки яскравому кольору вікон всю будівлю можна радикально змінити.

 

Яскраві вікна прекрасно впишуться в еклектичний самобутній інтер’єр. Коли в кімнаті і так багато всього яскравого, соковиті кольори вікон ще більше посилять цю дзвінку «пісню». У кімнаті крім яскравих вікон можна застосувати ще один цікавий прийом – контрастні стельові молдинги-балки. Щоб трохи окреслити межі високої мансарднох стелі, варто додати яскравий дерев’яний молдинг соковитого зеленого кольору.

 

emphasis-in-interiors-5

 

Яскрава ілюстрація принципу «тандем» – помаранчеві вікна і помаранчеві стільці прекрасно поєднуються разом, незважаючи на спокійний мінімалістичний фон стін і меблів. Усього кілька акцентів змусять кімнату виглядати зовсім по-іншому: яскраво, барвисто, затишно і залитою сонцем.

 

Нестандартна форма або розміри вікон
Якщо ви зважилися на експеримент з формою вікон, про це необхідно подбати заздалегідь на етапі ремонту квартири або будівництва будинку. Вікна трикутної або трапецієподібної форми точно не зустрінеш у сусідів! За допомогою вікон ви можете регулювати кількість світла в будинку, але також можете додавати незвичайні акценти, які нікого не залишать байдужими.

 

emphasis-in-interiors-6

 

Вікно з кутом в будинку – досить складне технічне рішення, зате володіє перевагами: незвично, красиво, вдень – багато світла, а вночі – красиве зоряне небо. Коли у вас за вікном відкривається шикарний вид, просто гріх не зробити собі велике кутове або панорамне вікно.


Контрастний молдинг, плінтус, а також незвичайні вікна стрілчастої форми створять гарний і стильний інтер’єр, все разом виглядатиме дорого і зі смаком.

 

Акцентний камін
Акцентна стіна з каміном – нічого нового на перший погляд, але якщо подумати, то і її можна цікаво обіграти. Наприклад, викласти каменем не тільки камін, а й всю стіну до стелі.

 

emphasis-in-interiors-7

 

Багатоярусне світло
З таким підходом до освітлення вся кухня засяє світлом. Світильники на стелі, в шафах, в ніші шаф – створюють надзвичайно теплу і приємну атмосферу. Велика кількість світла в різних місцях підкреслює виграшні сторони дизайну і, звичайно, чудово виконує свою пряму функцію – освітлює кухню.

 

emphasis-in-interiors-8

 

Підводячи підсумки, ми б хотіли знову сказати про важливість акцентів в дизайні інтер’єру. З їх допомогою вам легко домогтися потрібного ефекту – підкреслити сильні і приховати слабкі сторони дизайну. Акценти допомагають правильно розставити увагу в потрібних точках приміщення, а також з їх допомогою можна прикрасити будь-який, навіть дуже буденний інтер’єр.

Ми в соц. мережах


    Безкоштовна консультація