
Облаштування маленької квартири
ПОЗБАВИТИСЯ ЗАВИХ РЕЧЕЙ
В основі будь-якої організації простору лежить розвантаження. Неможливо зручно розташувати величезну кількість не зручних речей. До них відноситься все, що Ви не використовуєте, те, що не приносить задоволення і користі, що зіпсоване чи поламане. Так, буває, що куплена у пориві емоцій величезна коштовна ваза не подобається зовсім не підходить до інтер’єру. Не варто її пристосовувати до інтер’єру, краще знайти ту людину, кому вона підійде і буде приносити естетичне задоволення. Винагородою буде вільний простір і спокійна душа.

ЧІТКЕ ЗОНУВАННЯ ПРОСТОРУ
Організуйте простір відповідно до функцій: зона для дитячих ігор, зона домашнього офісу, зона сну, зона відпочинку та інші. Зовсім не обов’язково робити перегородки або ставити стелажі, переважно достатньо того, що в цій зоні буде зібрано всі категорії предметів, котрі потрібні для виконання відповідних дій. Куток з іграшками і предметами для творчості дитини – зона гри дітей. Комфортне крісло з торшером поряд з книжковими стелажами – зона відпочинку чи домашня бібліотека. Робочий стіл, крісло, планер і мотиваційні постери на стіні – домашній міні-офіс.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ КОЖЕН САНТИМЕТР ПРОСТОРУ
Якщо місця справді мало, тоді вам підійде система зберігання від підлоги до стелі. Тоді буде використано весь простір площі по вертикалі. Добре проаналізуйте чи немає вільних закутків?

Там, цілком функціонально модна розташувати робоче місце або місце для зберігання. Використовуйте рейлінги, гачки, вузькі стелажі, органайзери, полички у шафах та кухонних меблях. Також використовуйте пересувні етажерки, багатофункціональні меблі та меблі – трансформ ери.
ЗАКРИТІ МІСЦЯ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ
У інтер’єрі наскрізьні стелажі та відкриті полиці виглядають легко та приємно, але при малій площі приміщення і відповідно недостатній кількості місць для зберігання там часто накопичується велика кількість різноманітних речей, які можуть порушити гармонію і перетворити інтер’єр у безлад. Закриті місця для зберігання допоможуть цього позбутися і візуально створять відчуття простору. Використовуйте корзини, коробки, органайзери для того, щоб розкласти все необхідне і підтримувати порядок.

КОНТРОЛЬ НОВИХ РЕЧЕЙ

Контролювати вхід нових речей у інтер’єр це надзвичайно складний пункт у час тотального споживання. Контролюйте свої споживацькі звички і робіть покупки свідомо, щоб не забивати своє житло непотрібними, без функціональними та неякісними предметами. Докладіть трохи зусиль та фантазії, тоді і маленька квартира стане чистою, затишною, функціональною та комфортною для життя.