Замовити:
+38 099 08 150 75
+38 097 41 353 74

Недавні записи в блозі
Озеленення балкону - Дизайн Інтер'єрів Львів
16323
post-template-default,single,single-post,postid-16323,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.3,vc_non_responsive

Озеленення балкону

02 Лип Озеленення балкону

Рослини на балконі

Жоден балкон не обходиться без рослин, але добитися успіху не завжди легко. На щастя є декілька простих прийомів, які допоможуть перетворити Ваш балкон на справжній сад.

Важливо знати, які саме рослини добре ростуть у нашому кліматі, але мало посадити рослину, також необхідно знати як зробити, щоб вони прижилися у непростих умовах міста. Декілька простих порад допоможуть вам правильно доглядати за посадками і насолоджуватися квітами і зеленню все літо.

Вибираємо великі горщики і кашпо

Використовуйте якомога більше горщиків та кашпо. Звичайно, прекрасно мати герань і полуницю у маленьких акуратних балконних ящиках, але чим більші і глибші горщики тим кращим буде результат. Все більш поширеним стає використання на балконах дерев’яних та паллетних ящиків – при чому як в якості декоративного піддону, так і безпосередньо для посадки рослин.

Хороший грунт

Одразу висаджуйте насіння у хороший, якісний грунт. Не економте на цьому, адже від цього буде залежати те, що у вас виросте у кінцевому результаті. У багатьох дешевих варіантах землі для розсади міститься більше торфу, а це не є добрим для рослин.

Врахуйте, що для балконних рослинне підходять суміші для кімнатних квітів, для них рекомендують використовувати суміш дернової і глинистої землі, композиту і піску для більшої вологопроникності. А для балконних квітів продається спеціальний поживний грунт зі всіма необхідними мікро- і макроелементами, сприятливими для пишного і довгого цвітіння.

Щороку перед посадкою однорічників бажано повністю поміняти землю, а багаторічні рослини пересаджувати у новий грунт.

Удобрення

Не забувайте регулярно підливати і удобрювати ваші рослини. Більшість балконних ящиків і горщиків зазвичай не великих розмірів, і поживні речовини з грунту швидко розходяться,  по мірі того як посадки ростуть, цвітуть і дають урожай.

Використовуйте спеціальні поживні розчини, які можна як добавляти у воду, якою ви поливаєте сад,  так і безпосередньо в грунт. Першу підкормку мінеральними добравами зазвичай проводять через два-три дні після висаджування розсади у грунт і потім повторюють приблизно раз у тиждень.