
Озеленення балкону
РОСЛИНИ НА БАЛКОНІ
Жоден балкон не обходиться без рослин, але добитися успіху не завжди легко. На щастя є декілька простих прийомів, які допоможуть перетворити Ваш балкон на справжній сад.

Важливо знати, які саме рослини добре ростуть у нашому кліматі, але мало посадити рослину, також необхідно знати як зробити, щоб вони прижилися у непростих умовах міста. Декілька простих порад допоможуть вам правильно доглядати за посадками і насолоджуватися квітами і зеленню все літо.
ВИБИРАЄМО ВЕЛИКІ ГОРЩИКИ І КАШПО
Використовуйте якомога більше горщиків та кашпо. Звичайно, прекрасно мати герань і полуницю у маленьких акуратних балконних ящиках, але чим більші і глибші горщики тим кращим буде результат. Все більш поширеним стає використання на балконах дерев’яних та паллетних ящиків – при чому як в якості декоративного піддону, так і безпосередньо для посадки рослин.

ХОРОШИЙ ГРУНТ
Одразу висаджуйте насіння у хороший, якісний грунт. Не економте на цьому, адже від цього буде залежати те, що у вас виросте у кінцевому результаті. У багатьох дешевих варіантах землі для розсади міститься більше торфу, а це не є добрим для рослин.

Врахуйте, що для балконних рослинне підходять суміші для кімнатних квітів, для них рекомендують використовувати суміш дернової і глинистої землі, композиту і піску для більшої вологопроникності. А для балконних квітів продається спеціальний поживний грунт зі всіма необхідними мікро- і макроелементами, сприятливими для пишного і довгого цвітіння.

Щороку перед посадкою однорічників бажано повністю поміняти землю, а багаторічні рослини пересаджувати у новий грунт.
УДОБРЕННЯ
Не забувайте регулярно підливати і удобрювати ваші рослини. Більшість балконних ящиків і горщиків зазвичай не великих розмірів, і поживні речовини з грунту швидко розходяться, по мірі того як посадки ростуть, цвітуть і дають урожай.

Використовуйте спеціальні поживні розчини, які можна як добавляти у воду, якою ви поливаєте сад, так і безпосередньо в грунт. Першу підкормку мінеральними добравами зазвичай проводять через два-три дні після висаджування розсади у грунт і потім повторюють приблизно раз у тиждень.