Дизайн інтер'єрів Львів

Правила декорування інтер’єру

ПОВТОРЮВАННЯ ПРЕДМЕТІВ

Перше і найважливіше правило декорування інтер’єру – поєднання одних елементів з іншими, тобто римування. Обираючи різні картини, вази, диванні подушки, враховуйте те, щоб вони поєднувалися з іншими предметами інтер’єру по кольору форму чи текстурі.

 

 

Наприклад, спробуйте застосувати для штор, диванних подушок і крісла або подібну тканину або однакову, але з різними фактурами. Диванні подушки добре поєднувати з картинами над диваном – картину підбирайте так, щоб на ній були присутні фрагменти  кольору диванних подушок. Зовсім не обов’язково підбирати предмети повністю аналогічні по кольору, цілком достатньо, щоб кольори були схожими по відтінку.

 

 

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ДВА- ТРИ КОЛЬОРИ 

 

 

При оформленні відкритих поличок чи стелажів бажано обмежити кількість використаних кольорів. Щоб оформити композицію у єдиному стилі, використовуйте два-три кольори. Також, загальний тон колекції на полицях повинен підходити до кольору кімнати. Щодо кольору самих полиць, найкраще використовувати нейтральні кольори – чорний, білий або текстуру дерева. Слід врахувати, що інших колір полиць також буде брати участь у композиції – і хоча б один з предметів у композиції повинен повторювати цей колір.

 

 

ГРА З ФАКТУРАМИ

Для створення монохромного або ахроматичного інтер’єру завжди використовується багато фактур. З одноманітними фактурами монохромний інтер’єр виглядає досить нудно.

 

У такому випадку може допомогти принцип багатокомпонентності: змішуйте у одному інтер’єрі не менше трьох різних фактур, наприклад, глянцеву, матову і об’ємні.

 

 

ВИКОРИСТАННЯ ОРНАМЕНТІВ

Якщо ви використовуєте в інтер’єрі декілька орнаментів, перевірте, щоб їхня кількість була непарною. Парну кількість орнаментів важче поєднати у одну композицію через особливості сприйняття людиною. У випадку поєднання декількох орнаментів, один з них повинен бути крупнішим або займати найбільшу площу. Орнаменти повинні бути різної величин.

 

 

ЗАБАГАТО ВАЗ НЕ БУВАЄ

Перед тим, як купувати вазу для інтер’єру, вам необхідно вирішити її основну функцію. Ця ваза повинна створювати настрій в інтер’єрі для підкреслення стилю або ж для того, щоб розставити колірні акценти. Вази прекрасні для використання у декоруванні інтер’єру за рахунок своєї різноманітності. Якщо необхідно підібрати декілька ваз, добре їх поєднувати за кольором, або за формою. Це надасть інтер’єру необхідної  різноманітності та зробить образ цікавішим.

 

 

ЖИВОПИС

Конкретних правил відповідності живопису до стилю інтер’єру не існує сьогодні. Можна йти двома шляхами, перший – підбирати живопис у аналогічному стилі до інтер’єру, другий – діяти по принципу контрасту – сучасне мистецтво прекрасно виглядає у традиційному інтер’єрі, а картини старих митців – у сучасному лофті.

 

 

ЕКСПЕРЕМЕНТУЙТЕ

Періодично змінюйте декор кімнат і не бійтеся експериментувати. Оскільки проста зміна експозиції помітно змінює настрій всього інтер’єру. Це може видатись важко тільки на перший погляд, але вже після декількох експериментів у вас буде вдаватися цілком хороший результат.

Ми в соц. мережах


    Безкоштовна консультація