RETRO

 

Ретро стиль в інтер’єрі
Дизанери інтер’єру скажуть, що ретро стилем називається оформлення інтер’єру в стилі 50-х, 60-х, 70-х років. Все найкраще, що запам’яталося з цих років зібрано в одному стилі. Цінителі ретро стилю відмінно розуміють, про що йде мова. Проте, ретро стиль іноді плутають з вінтажним стилем в інтер’єрі. Можна сказати, що вони перетинаються і мають дуже багато спільного.

 

 

 

Ретро стиль – це якийсь синтез всього, що було модним в інтер’єрі в середині 20 століття. Ретро стиль вибирають люди, що володіють веселою вдачею, так як цей стиль відрізняється яскравими життєрадісними кольорами. Якщо ви пам’ятаєте 60-ті, то розумієте, про що йде мова. У ті роки був популярним рух стиляг, які за допомогою яскравих кольорів незвичайного одягу намагалися виділитися з натовпу.

 

 

Приблизно в цей же час з’явилися і хіпі, які також пропагували свободу думок і носили незвичайний одяг. Все це відбилося і на оформленні інтер’єрів тих років. Тепер цей стиль називається ретро. Щоб оформити свій будинок у ретро стилі потрібно володіти деякою сміливістю, так як таке яскраве рішення підійде не кожній людині.

 

 

Меблі
Меблі в цьому стилі інтер’єру – найнезвичайніші та найнепередбачуваніші. Ннезвичайна на перший погляд річ може бути одночасно і диваном, і ліжком. Улюбленими меблями в ретро стилі є дивани у вигляді величезного бутона квітки або великої людської долоні. Нерідко можна побачити диван у вигляді жіночих нафарбованих губ. У ретро стилі матеріал, з якого зроблені меблі, абсолютно неважливий, тому що тут головне – форма. Диван може бути навіть з пластика, так буде тільки краще. Всі дивні й незрозумілі речі насправді цілком поєднуються між собою в такому інтер’єрі.

 

 

Колірна гамма
Головне, щоб кольори в оформленні інтер’єру були просто не поєднуваними. Недивним буде поєднання таких кольорів, як синій і помаранчевий, або рожевий і зелений. Всі яскраві і навіть кислотні кольори є частиною ретро стилю. Основними кольорами цього стилю є червоний, зелений, рожевий, синій, помаранчевий, чорний і білий. Ці кольори повинні бути насиченими і ні в якому разі не розмитими. Кольори не повинні перемішуватися між собою.

 

 

Текстури
Ретро стиль не любить натуральні матеріали. Всу штучне і несподіване – якраз те, що підійде інтер’єру в стилі ретро. Використовуйте пластмасу, штучний оксамит, вініл і килими зі штучного матеріалу яскравих кольорів.

 

 

Аксесуари
Все саме безглузде і непоєднуване характеризує ретро стиль в інтер’єрі. Навіть класичні твори мистецтва в такому інтер’єрі можуть знаходитися поряд з пластиковими статуетками. Ви можете просто розкидати по полицях найрізноманітніші предмети, які будуть своєрідною прикрасою вашої кімнати.

 

 

Підлога
Ви можете використовувати один з трьох варіантів оформлення підлог у своїй квартирі в ретро стилі: натуральну деревину, махрові килими або різнобарвну плитку. Кожен з обраних варіантів цілком підійде.

 

 

 

Освітлення
Химерні форми підлогових світильників різних кольорів добре доповнять інтер’єр у ретро стилі. Потрібно створити якомога більше джерел штучного світла, щоб кімната була освітлена світлом електричних ламп.

Ми в соц. мережах


    Безкоштовна консультація