Дизайн інтер'єрів Львів

Робоче місце вдома

НАВЕСТИ ПОРЯДОК

Ідеальна канцелярія і папки з документами, розставлені у хронологічному порядку, як в офісі, зовсім не важко повторити у домашніх умовах. Просто зробіть ідеальний порядок. Позбудьтеся від непотрібних паперів, оскільки в епоху цифрових технологій навіть блокнот чи календар стає лишнім на робочому столі. Заберіть непотрібну техніку і комп’ютерне обладнання з робочого столу.

 

 

РОБОЧИЙ КУТОК

Не у всіх в квартирі передбачено окремий кабінет. Ситуація потребує оперативного перегляду простору у квартирі чи дому. Робочим місцем може стати поличка, яка трансформується у стіл. Достатньо лише цю поличку прикріпити на необхідній висоті, також необхідно, щоб вона була достатньо широкою, або розкладалася. Поличка – трансформер може виконувати функцію і робочого місця і місця для зберігання, наприклад, горщиків з квітами у складеному положенні.

 

 

РОБОЧЕ МІСЦЕ У ВІТАЛЬНІ

Варіантом робочого місця для того, хто давно мріяв про дистанційну роботу і вміє концентруватися у будь-яких обставинах, може підійти улюблений диван чи м’яке крісло. Важливо, продумати, як застерегтися від скупчення проводів від техніки, які навіть у творчий процес вносять непотрібний хаос. Заховати кабелі можна під диваном, зробивши отвори у корпусі дивану, або за подушками від дивану.

 

 

РОБОЧЕ МІСЦЕ НА КУХНІ

Нічого не заважає вам облаштувати «куток» на короткий період на кухні, де апетитно пахне їжею. Що може знадобитися для організації простору на обідньому столі? Це може бути – зручна господарська сумка з багатьма функціональними кишенями для зарядок, блокнотів і канцелярії. Барна стійка також може послужити робочим місцем.

 

 

РОБОЧЕ МІСЦЕ У СПАЛЬНІ

Спальня є ідеальним місцем для робочого столу. Спокійна атмосфера сприяє концентрації уваги на робочому процесі. Маленький стіл і декілька полиць для документів чи книг перетворять спальню у повноцінний офіс, а у вечірній час робоче місце може перетворитися на туалетний столик.

 

 

Який варіанти ви б не вибрали, рекомендуємо відноситися до облаштування вимушеного домашнього офісу як до терапії. Залучати до цього процесу дітей. Вони можуть зробити своїми руками рамки для фотографій, щоб ви у будь-який момент могли відволікти погляд від екрану монітору. Також не слід забувати про мотивацію. Наклейки чи плакати з мотиваційними висловами буде достатньо, щоб підбадьорити себе і підтримати особисту трудову дисципліну.

Ми в соц. мережах


    Безкоштовна консультація