Дизайн інтер'єрів Львів

Садові тренди 2022

У ландшафтному дизайні, як і у дизайні інтер’єрів є модні тренди.

МІНІМАЛІЗМ

Мінімалізм у саді та інтер’єрі підходить для тих, кому подобається аскетизм, стриманість, пастельні кольори, строгі лінії та простота. У цій стилістиці можна чудово викоанти зону барбекю. Дружні застілля на відкритому повітрі це мрія кожного власника будинку. Зробивши сад у мінімалістичному стилі – благоустрій вашого будинку буде виглядати стильно та завжди актуально.

 

 

 

ЕКОСТИЛЬ

Екостиль стає все більш популярним не лише в оформленні інтер’єру, але і у ландшафтному дизайні. Давно пройшов час  популярності  вирівняних ідеальних алей та клумб. Сучасний сад більше нагадує лісову галявину чи луг, де кожна рослина живе своїм життям. Але за таким садом всеодно потрібно доглядати. Щоб досягти відчуття дикості і занедбаності потрібно навчитися створити відповідну ілюзія. Для саду зробленому у екостилі найкраще підійдуть певні види рослин, як наприклад, гірська сосна і лавр.

 

 

 

СЕРЕДЗЕМНОМОРСЬКИЙ

Середземноморський стиль викликає асоціації з білими грецькими містами або затишними італійськими двориками. Для того, шоб відтворити відпочинкову атмосферу на узбережжі у власному саду, потрібно дотримуватись морської палітри кольорів. При пвдборі рослин, варто віддати перевагу цитрусовим деревам, гірській сосні і травам, таким як розмарин, м’ята та шавлія.

 

 

 

ДЖАПАНДІ

Джапанді це один із трендових напрямків останніх років. Цей стиль поєднує скандинавський затишок та японський мінімалізму. Для нього характерне використання натуральних матеріалів та приглушеної кольорової  палітри. Вибираючи садові меблі віддавайте перевагу лаконічним моделям зі ротангу, світлого дерева або бамбука. Щодо рослин, то для саду в стилі джапанді найкраще підійдуть  ялини, сосни, ялиці, верес та декоративні трави.

 

 

 

РЕТРО

При створенні стилі у ретро стилі варто використовувати вінтажні меблі та предмети декоруванні, які зберігають у собі історію та викликають приємні спогади.  Рослини та квіти яскравих відтінків допоможуть створити ностальгічну атмосферу в саду. Хризантеми, жоржини та гладіолуси найкраще підійдуть для ретро саду.

 
Ми в соц. мережах


    Безкоштовна консультація