Дизайн інтер'єрів Львів

Сауна вдома

 

Ми зібрали декілька пунктів, які необхідно передбачити у банному будинку для отримання найбільш якісного відпочинку. Не забувайте про ці речі, коли проектуватимете лазню на дачі або у власному будинку.

 

Банний будинок – це об’єкт, якому необхідно приділяти особливу увагу до деталям, оскільки він вимагає спеціальних технологій, інженерії та підбору матеріалів. На основі досвіду проектування таких будинків, можна виділити декілька необхідних речей, які варто передбачити.

 

 

 

КУПІЛЬ

Цілком очевидно, що купіль є невідємною частиною лазні. Оздоровлюючі процедури базуються на контрасних температурах, саме тому необхідна купіль для розслаблення після парної.

 

 

 

 

Купіль з теплою водою та ароматами трав ідеально підійде для повного розслаблення та детоксу. Купелі можна використовувати на вулиці взимку для з гарячою водою для зігрівання, а влітку з прохолодною водою для розслаблюючих ванн на свіжому повітрі.

 

Масаж – невід’ємна частина водних процедур. Кам’яний стіл можна використовувати для безлічі процедур.

 

 

 

Необхідно передбачити підігрів столу з камені, оскільки він може охолоджуватися та приносити дискомфорт при низкій температурі повітря.

Правильно організована логістика переміщення гостей дуже важлива для забезпечення комфортного відпочинку. Найчастіше проектують пристінні лавки, але якщо дозволяє площа приміщення, краще поставити одну лавку посередині приміщення з можливістю кругового обходу. Тоді буде доступ повітря та віників з різних боків.

 

ПІДІГРІВ

Правильно запроектована та реалізована піч є найважливішим елементом хорошої сауни. Звичайно, краще робити дров’яну із закладкою колод з вулиці. Якщо сауна комплекс — це окремий будиночок, варто організувати кремий навіс для сушіння дров і віників боку входу банщика.

 

 

 

Потрібно зробити підігрів підлоги у сауні, для того щоб відвідувачі не відчувати дискомфорт від різниці температури пропареного тіла і холодної статі.

 

ВІДПОЧИНОК

Лежаки – це ще одна невелика, але важлива деталь для домашнього спа. Покриття лежаків  у парній можу бути із сіна або трав. Відпочивати на таких лежаках одне задоволення, до того ж набагато приїмніше ніж на дерев’яних поверхнях.

 

 

 

Після спа-процедур немає нічого приємнішого, ніж насолоджуватися природою та  прекрасною атмосферою розгойдуючись на гойдалці. Це буде сприяти ще більгому розслабленю і фізичному, і ментальному. 

 

 

 

Важливо передбачити кран із холодною водою в парній, щоб банщик міг набрати воду у чан та піддавати в топку для зволоження повітря. Паритися набагато комфортніше та ефективніше на помірних температурах. Повітря не має обпалювати слизові оболонки, повинно давати можливість виконати глибокий м’який прогрів всього тіла.Ми в соц. мережах


    Безкоштовна консультація