
Шляхи збільшення простору у квартирі
Кожен з нас хоче мати особистий простір. Якщо Вас не задовольняє цей простір і Ви готові експериментувати, вийти за рамки традиційного дизайну – Ви можете використати одну з ідей для створення і розширення затишного особистого середовища. У цьому Вам може допомогти футуристична тематика та новітні технології облаштування інтер’єру. Існує декілька порад, які можна використати, щоб збільшити простір вашого житла, позбутися безладу та максимально функціонально використати площу.
Зберігання: Немає необхідності тримати у шафі усі речі одночасно. Потрібно організувати окремий простір для зберігання сезонних речей.
Висока думка: Необхідно використовувати простір під стелею. Високі стелажі не лише збільшать місце для зберігання книг та інших речей, але і знищать відчуття тісноти.
Для збільшення простору у квартирі можна скористатись засобом розділення на два рівні, використання так званого «повітряного простору».
Створення «житлового кубу» є цікавим варіантом для використання простору. На першому рівні можна заховати гардероб, книжкові полиці, телевізор, а на другому рівні облаштувати спальну зону чи зону відпочинку.
Підніміть ліжко: Якщо висота стелі не дозволяє зробити дворівневе приміщення, для розташування під ліжком повноцінної функціональної зони, Ви можете використати цей простір для зберігання речей.
Додати полиці: Не обмежуйтесь монтажем звичайних книжкових полиць. Ви можете прикріпити полиці над дверима, над ліжком чи диваном, під сходами, або в інших місцях, де простір не використовується.
Сходи займають досить велике місце у будинку, цей простір можна використати з користю. Під сходами можна розмістити місце для ліжка, шафу для зберігання речей, книжкові полиці, чи простір для вашого домашнього улюбленця.
Організація руху: Потрібно добре продумати план розташування меблів. Вони повинні задавати напрям руху, ділити простір на функціональні зони. Також, велике значення мають матеріали меблів. Для того, щоб меблі виглядали “легшими” варто використовувати більше скла, текстури меблів також має велике значення, особливо поєднання з підлогою.
Багатофункціональність: Максимальна кількість речей у вашій квартирі повинна мати по декілька функцій. Наприклад, стіл можна використовувати і як робоче місце і я елемент їдальні. Диван для відпочинку може трансформуватися у ліжко.
Розкладні поверхні: При організації невеликого простору є важливих облаштування додаткових поверхонь, які можна використовувати за необхідності. Розкладна додаткова поверхня у кухні пригодиться Вам під час приготування їжі, чи прийомі гостей. Приховане зберігання: Місця для зберігання потрібно розташовувати в якомога віддалених місцях. Таким чином, кімнати будуть виглядати менш загромадженими і просторішими.
Кутові меблі: Простір в кута кімнати переважно є найменш функціональним. Тому варто його заповнювати меблями.
Трансформація: за допомогою рухомих перегородок чи меблів, можна розділяти простір на декілька функціональних зон і навіть приміщень. При необхідності можна змінити місце розташування перегородки і приміщення змінить свою функцію. Просторість робить оселю не лише більш функціональною але і сучасною та комфортною.