Дизайн інтер'єрів Львів

Стилі інтер’єру дитячої

ДИТЯЧА У КЛАСИЧНОМУ СТИЛІ

Ліжка з м’якими узголів’ям, квіткові орнаменти на шпалерах і  на покритті стільців, старовинні гравюри і декор, класичні світильники і бархатні крісла – нададуть класичного стилю спальні для дітей. Важливо наповнювати кімнату меблями та предметами декору не нудно, пам’ятаючи про елементи гри, магії і казок, які будуть актуальними в дитячих кімнатах, як ніде інше. Наприклад, зробити у сходинках потаємні шухлядки для зберігання, а для декору використати справжнісінький вінтажний велосипед.

 

 

Текстиль відіграє важливу роль у класичному стилі: м’які покривала і килими, текстильні абажури і декоративні подушки – вони вносять гармонію і вишукість в образи цих кімнат.

 

 

Варто врахувати що велика кількість текстильних виробів в дитячій кімнаті  вимагають частого прання та прибирання. Також варто брати гіпоалергенні тканини.

 

ДИТЯЧА З ЕЛЕМЕНТАМИ ЛОФТУ

Не варто застосовувати у дитячій кімнаті всі канони індустіального стилю, оскільки вони можуть зробити кімнату занадто «холодною». Наявність малої кількості декору, лаконічні меблі, натуральні текстури та нейтральні кольори нададуть інтер’єру дитячої кімнати достатньо лофтової стилітики. Часто головним акцентом такого інтер’єру є стіна обклеєна шпалерами з принтом. Таким чином, можна наповнити інтер’єр елементами природи.

 

 

Також можна додати затишку у приміщення за допомогою плетених елементів, тектилю пастельних відтінків, декоративних подушок, які підтримають кольорову гаму інтер’єру.

 

ДИТЯЧА УСКАНДИНАВСЬКОМУ СТИЛІ

Притаманним для інтер’єру дитячої кімнати у скандинавському стилі є світло та затишок. Для цього використовують переважно світлу колірну шаму бежево-сірих відтінків. Ключова справа у теплих матеріалах і цікавих продуманих рішеннях. Часто застосовують подіум, який утворює спальну зону з можливістю трансформації, ігрові елементи, стіни для малювання та розпии по стінах.

 

 

Використовують натуральні матеріали з мінімально обробленими текстурами. Можна додавати етнічні мотиви у декорування та орнаментах текстилю. Характерними для скандинавського стилю є прості та функціональні меблі.

Хюге у дитячій кімнаті доповнюють декоративними подушками і покривалами з натуральних тканин у пастельних тонах, відкриті стелажі та кошики для зберігання іграшок та одягу, численні кімнатні рослини.

 

 

У такому приміщенні дитина буде почувати себе спокійно, захищено та розслаблено. Все це і є скандинавський дизайн. З точки зору економічності він також є оптимальним варіантом. Така дитяча має великий потенціал розвитку розвитку простору та не потребує частих ремонтів та змін відповідно до зміни віку дитини.

 

ДИТЯЧИЙ МІНІМАЛІЗМ

Коли вся квартира виконана у мінімалістичному стилі, який необхідно підтримати у дитячій кімнаті, достатньо виконати декілька правил облаштування та декорування. Таких, як лаконічні елементи декору, прості текстури покриттів, вмонтовані корпусні меблі.

 

 

Цьому стилю характерна наявність вільного простору та відсутність яскравих кольорів у великій кількості. Саме тому цей стиль підходить для дітей будь-якого віку. Стиль мінімалізм є оптимальним для маленьких кімнат. Відсутність декору та мала кількість меблів, які б могли трансформуватися і виконувати максимальну кількість функцій.

 

 

Дитяча кімната має поєднувати одночасно дві головні функції – спальні та ігрової кімнати. Дуже важливим є гармонійне поєднання цих функцій. Важливо обрати одну стилістичну тему та кольористику, які б задавати настрій інтер’єру приміщення. 

Ми в соц. мережах


    Безкоштовна консультація