AVANT-GARDE

 

Авангард – це яскравий, зухвалий напрям, який пориває з традиціями і стандартним мисленням. Цей стиль став знаком революційних устремлінь молоді початку 20 століття, і в той же час авангард з’явився ще й як своєрідний культурно-естетичний виклик, який претендує на створення нового мистецтва. Саме тому і було вибрано таке позначення нового напрямку – «авангард», що означало «йде попереду» або «передовий загін».

 

 

Стиль Авангард характеризується експериментальним підходом до художньої творчості, що виходять за рамки класичної естетики, з використанням оригінальних, новаторських засобів вираження, підкресленим символізмом художніх образів. Авангард – стиль, який відмовляється від класичних, традиційних канонів і створює нові сучасні форми, співзвучні з настроєм, пануючим у суспільстві.

 

Кольори
Авангард оперує чистими кольорами – білим, чорним, червоним, жовтим, зеленим. Основоположною стилю є колір і форма, обов’язково контрастують один з одним. Взагалі, контраст – це одна з основних особливостей стилю Авангард. Слід зазначити, що в цьому стилі можуть поєднуватися абсолютно не поєднувані предмети і матеріали. В одному приміщенні може використовуватися кілька контрастних кольорів одночасно, що сприятиме динаміці та експресії. Причому контраст може виникати не тільки між стінами, підлогою та стелею, але вже і в кольоровій обробці стін.

 

 

Матеріали
В обробці інтер’єру в стилі Авангард можуть застосовуватися практично будь-які матеріали, проте перевага віддається сучасним, новітнім оздоблювальним матеріалам. Наприклад, широко використовуються декоративні штукатурки, металізовані шпалери, підвісні стелі, нові лакофарбові склади, ламіновані покриття. Для обробки інтер’єру в стилі Авангарду використовуються новітні оздоблювальні матеріали: склошпалери, декоративні штукатурки, металізовані шпалери, ламіновані покриття і т.д.

 

 

Меблі
Меблі повинні бути теж свого роду експериментом. Форма може бути строго геометричной, з чіткими контурами без зайвих деталей. Авангард уникає дрібного декору та оздоблення. Для інтер’єру відмінно підійдуть меблі з металу, дерева, скла. Поряд з чіткими формами і структурами особливо ефектно виглядатимуть абсолютно безформені предмети, наприклад, величезні крісла-подушки. У дусі авангарду – немислимі конструкції – підвісні ліжка або низькі ліжка без ніжок.

 

 

Цим правилам необхідно слідувати і при дизайні штор. По-перше, використовувати тільки яскраві кольори, які будуть контрастувати з кольором стін. По-друге, застосовувати тільки сучасні тканини. По-третє, уникати дрібних деталей, і взагалі декору, стиль необхідно закладати в колір і форму штори.

 


При наповненні приміщень, виконаних у стилі Авангард, використовуються наступні предмети інтер’єру: сучасні шафи-купе, плазмові і рідкокристалічні телевізори та комп’ютерні монітори, столики, стільці, ліжка та інші предмети з металу. Крім того, всі предмети меблів відрізняються високою функціональністю. Наприклад, стіл може висуватися з ніші в стіні.

 

 

Головне в цьому стилі бажання і вміння експериментувати. Предмети меблювання можуть бути як чіткої прямокутної, так і округлої форми, морф з загостреними краями. Не потрібно боятися експериментувати – новизна додасть індивідуальність вашому інтер’єру. У стилі Авангард немає місця дрібному декору і простий обробці.

 

 

Для кого
Стиль Авангард ідеально підійде для людей, які не бояться експериментувати і вносити нововведення в декор свого будинку. Якщо ви неординарний творчий людина, здатна нестандартно мислити, то цей стиль саме для вас.

 


Слід зазначити, що стиль Авангард вважається стилем динаміки та енергії, так як кожне приміщення, виконане в даному стилі, носить індивідуальний характер. Авангард відображає не тільки внутрішній світ свого господаря, але і передає його прагнення до розвитку.

Ми в соц. мережах


    Безкоштовна консультація