CONTEMPORARY

Сучасний стиль, або Контемпорарі – широке поняття, яке включає в себе усе сучасне та новітнє, немає жорсткого визначення та немає чітких ознак. У цьому стилі важко розпізнати конкретні стилістичні ознаки.

 

Contemporary-Interior-Design

 

Характеристика

Головним у інтер’єрах цього стилю є відповідність сучасним вимогам комфорту, простоти, аскетизму, функціональності, доступності, сучасних технологій.

 

 

Сучасний стиль є масовим, завдяки своїй доступності, практичності та простоті. Цей стиль не передбачає великою кількості ідей та передбачень, він створюється спонтанно. Характерними для більшості сучасних інтер’єрів  є легка композиція, пропорційність ліній, класичні форми, прості та функціональні меблі, мала кількість деталей та декору.

 

 

Історія

Утворився стиль на базі ідей конструктивістів, які намагались зробити доступною для усіх високу якість та  комфортність інтер’єрів. Такі приміщення були дуже продуманими та одночасно елегантними. Конструктивісти ретельно продумували всі предмети інтер’єру, тому ї форми є актуальними довгий період часу.

 

 

Часто стиль контемпорарі позначає інтер’єри позбавленні очевидної приналежності до конкретного стилю і виконані з сучасних матеріалів. Оскільки сучасний стиль немає конкретних ознак, він сильний до еволюційних змін. Стиль існує вже більше пів століття, але з кожним роком відчуваються зміни. Так сучасний стиль останніх років має свою специфіку, яка не радикальна, але все ж відрізняється від початкової.

 

 

Меблі

Одним з принципів сучасного стилю є  використання меблів з простих матеріалів, виготовлених на масовому виробництві. Предмети інтер’єру повинні бути скромними, але особлива увага приділяється ї якості. Меблі повинні бути ретельно обробленими, надійними, матеріали – екологічними та довговічними. Для того щоб здешевити ціну і підвищити якість, меблі мають прості невибагливі форми. Акцент робиться на форми, оскільки декор та чітка фактура – відсутні. Текстурні акценти проявляються за допомогою кольорів, часто використовуються насичені відтінки.

 

 

Особливою ознакою сучасного стилю є використання меблів –  трансформерів та модульних меблів для інтер’єру. Причиною виникнення цього є мета облаштування функціонального простору у типових міських квартира часто з обмеженою площею. Замість ліжка часто використовуються розкладні дивани чи крісла, що трансформуються у повноцінне спальне місце. Стільці можна легко поставити один на інший, що займає значно менше площі. Письмова шафа часто містить у собі робоче місце з письмовим столом. Також меблі часто використовуються замість перегородок між функціональними зонами. Особлива увага приділяється системі зберігання речей. Закриті ящики чергуються з відкритими, передбачено місце для зберігання усіх потрібних у домі речей.

 

Кольори

Особливих вимог до кольорів у сучасному інтер’єрів немає. Колірні акценти можуть робитись як на меблі чи текстиль, так і на стіни. У сучасних інтер’єрах часто присутні елементи інших стилів, які слугують акцентами.

 

 

Сучасний стиль є дуже демократичним і відповідає вимогам сучасного життя. Цей стиль може адаптуватись як до великих будинків, так і до маленьких квартир. Не залежно яке приміщення виконане у цьому стилі, воно завжди буде комфортним, простим та функціональним.

Ми в соц. мережах


    Безкоштовна консультація