LOFT

Лофт –  це стиль інтер’єру, який нагадує переобладнане приміщення закинутої фабрики, складу, горища чи іншої індустріальної будівлі. Цей стиль може використовуватись для будь-якого приміщення. Головними ознаками цього стилю є відкриті балки, труби, вентиляція, конструкції,  високі стелі та широкі вікна, цегляні стіни та цементні підлоги. Ці елементи виступають у інтер’єрі як основні елементи декору. Лофт підходить для приміщень з великою площею та відкритим простором, з мінімальною кількістю перегородок. Серед матеріалів у лофтовому інтер’єрі переважає метал, скло та пластик.

 

 

 

Історія

Лофт вперше використовувався в Америці для переобладнання  будівель фабрик, складів і майстерень під житло. Це було спричинено необхідністю людей у недорогому житлі за межами центру міста. Через урбанізацію промислові об’єкти почали переміщувати далеко за межі міста, а вільні промислові приміщення почали заселятись. Дуже швидко таке житло у колишніх промислових будівлях стало елітним, люди мистецтва почали відкривати у таких приміщеннях галереї та майстерні.

 

 

Характеристика

Інтер’єри у стилі лофт мають відкрите планування, займають багато простору і потребують максимальної кількості світла. Вони повинні поєднувати у собі старі елементи у первісному вигляді та сучасні. У таки інтер’єрах поєднуються цегляні стіни, бетонні поверхні з глянцевими сучасними поверхнями. Також використовується мозаїчна чи сталева плитка, панелі з нержавійки, скляні перегородки, покриття підлоги з дошок.

 

 

Декор

З декору застосовують графіку, графіті, дорожні знаки, рекламні постери. Зображення які нагадують про життя в мегаполісі. Також можна застосовувати більш вишукані елементи декору, наприклад картини у старих рама, які будуть виглядати особливо оригінально на площині однотонних стін чи цегляної кладки. Важливим є те, що картини та арт-об’єкти рідко вішають на стіни, як у інтер’єрах інших стилів, переважно їх приставляють до стіни.

 

 

Кольори

Для лофту характерна контрастність у кольорах. Оскільки інтер’єр у цьому стилі виглядає досить мінімалістично, то часто акценти робляться на стіни. Для отримання цього контрасту одну з стін можна викрасити у насичений колір темного відтінку – теракот, кобальтовий синій, приглушений пурпурний.

 

 

Меблі

Особливістю меблів характерних для лофтового інтер’єру є їх унікальність, можливе збільшення габаритів та функціональність. Часто використовують старі меблі: скрині, ванни з минулого століття, комоди.

 

 

Характерними меблями для інтер’єрів виконаних у цьому стилі є стелажі. Вони часто використовуються для функціонального зонування, поділу приміщення на зони. Цю функцію у лофті виконує більшість меблів. Меблі для спальні у стилі лофт повинні бути дуже простими, виготовленими з дерева. Фактурний текстиль надасть кімнаті затишку. Важливим є використання найсучаснішої побутової техніки для цього інтер’єру.

 

 

Для кого

Стиль лофт підходить для людей які люблять лаконічність, чітко окреслені форми, порядок, простір та багато світла, надають перевагу вільному плануванню, новітнім технологіям та мінімалізму.

Ми в соц. мережах


    Безкоштовна консультація