Дизайн інтер'єрів Львів

Стильна ванна кімната

Ванна кімната переважно останнє приміщення у квартирі чи будинку куди доходять руки при декоруванні. Але ніколи не пізно виправити ситуацію і приділити цьому простору трохи більше часу і уваги. Ось декілька простих лайфхаків, які дозволять перетворити вашу ванну кімнату в стильний простір.

 

 

Ванна кімната давно перестала бути не житловим приміщенням, яким рахувалася у радянському минулому і яке не потребує уваги при оформленні та декоруванні, а лише виконує функцію. Сучасна ванна кімната – зона відпочинку і релаксації, свого роду домашній спа-центр, куди ми приходимо не лише приймати водні процедури, але і відпочити, розслабитися після напруженого трудового дня і відволіктися від повсякденних проблем. За відсутності продуманих деталей вона буде виглядати скучно і нецікаво, але приклавши трохи зусиль – у вас вийде перетворити ванну у прекрасний оазис, де можна відлучитися від міської суєти.

 

АТМОСФЕРНЕ ОСВІТЛЕННЯ

Правильне освітлення – одне з ключових складових гарного інтер’єру вашої ванни, яке дозволяє створити необхідну атмосферу. Поєднайте декілька різних джерел світла, доповніть центральний світильник на стелі декількома точковими джерелами світла. Також основний світильник не обов’язково має бути лише функціональним, він навіть може акцентним у інтер’єрі ванни. Добрим варіантом буде дзеркало з вмонтованою підсвіткою або кольорова світлодіодна підсвітка, яку можна змінювати в залежності від Вашого настрою.

 

 

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОСТОРУ

Безпорядок і неохайний вид – головний ворог малих приміщень, яким переважно є ванні кімната. Будь-яка покинута дрібниця тут одразу кидається в очі і псує все враження про інтер’єр. Тому надзвичайно важливо організувати місця для зберігання. Шафи, тумбочки і контейнери для зберігання – все це допоможе тримати речі у чистоті та порядку.

 

Якщо у кімнаті достатньо місця, можна поставити невеликий столик: на ньому можна гарно розкласти туалетні приналежності, поставити горщик з квітами чи вазу, або прикрасити підносом з декоративними об’єктами. Якщо місця мало, ваш варіант – декоративна драбина, яка примикається до стіни і не займає дорогоцінних квадратних метрів площі. На неї можна вішати рушники і халати, ставити декоративні рослини.

 

 

АРТ ОБ’ЄКТИ

Місце для картин не лише у вітальні. Білі стіни у ванній кімнаті прекрасно підходять для того, щоб повісити на них декілька картин. Головне захистити їх від вологи. Тому використовуйте скляні паспарту або надруковані фотографії на вологостійкому матеріалі.

 

ВІДКРИТІ ПОЛИЦІ

Закриті шафи допоможуть підтримувати порядок у ванній кімнаті, але коли справа доходить до красивих флаконів, упаковок і стильних парфумів – виставіть їх на видне місце. Це може стати своєрідним декором ванни кімнати. У цьому вам допоможуть відкриті полиці: вони ідеально підходять для акцентування уваги на предметах декору, тобто всього того, що надає ванній кімнаті атмосфери та індивідуальності.

 

 

Також, на відкритих поличках можна тримати ароматичні лампи, дифузори і ароматичні свічки – оскільки без інтер’єрних ароматів важко уявити сучасну ванні кімнату. Використовуйте сезонні аромати: як і у високій парфумерії, виробники спеціально розробляють актуальні запахи для кожного сезону у році.

 

КВІТИ ТА РОСЛИНИ

 

 

Озеленення самого дому з ванної включно – один з найбільш актуальних трендів у сучасному дизайні інтер’єрів. Багато дизайнерів наполягають на великій кількості зелені у приміщеннях. На білому фоні соковита виглядає неймовірно і надає свіжості будь-якому навіть дуже простому інтер’єру. Якщо у вашій ванній кімнаті немає вікон, що погано впливає на рослини, які люблять світло, можна поставити вазу з зрізаними квітами або гілками.

UkrainianEnglish

Ми в соц. мережах


    Безкоштовна консультація