Дизайн інтер'єрів Львів

Сучасна дитяча кімната

Дизайн дитячих розвивається досить повільно, це, напевно, найбільш стабільний і консервативний образ простору. Рідко хто хоче експериментувати на дітях, і кімната принцеси та замок обов’язково повинні бути у житті дівчинки чи хлопчика.

 

 

ТЕКСТИЛЬ

Екологія – основна тенденція останнього часу. В інтер’єрі дитячої кімнати вона діє особливо сильно. Що стосується покриття і фарби для меблів, оздоблювальної матеріалів і текстилю. Це значить, виготовлені з екологічних матеріалів, не алергенні, оброблені нейтральними покриттями з пило- і брудовідштовхуючими властивостями та незаймистими. Екологічна тема сьогодні настільки актуальна, що знаходить своє відображення навіть в орнаментах тканини.

 

 

Зображення тварин та рослин часто використовуються у оздобленні чи декоруванні дитячих кімнат. Цей орнамент підходить для дітей будь-якого віку. Малюкам він допоможе у пізнанні флори та фауни, а старші діти сприймуть тканину чи шпалери з принтом у вигляді собачок, зайчиків, оленів як модний тренд цього сезону.

 

 

Добре підібрати матеріали різні по фактурі, наприклад, подушки з наволочками крупної в’язки та з шовку, стьобане покривало на ліжко і килим з низьким ворсом. Психологи стверджують, що тактильне спілкування дитини з різними фактурами добре впливає на розвиток моторики і настрою. Текстиль у дитячій кімнаті може бути яскравим та пастельним, з орнаментами чи без них, але найбільш важливим є безпека для дитини.

 

 

СВІТЛО

За створення природнього екологічного середовища піклуються і виробники освітлювальних приборів. Освітлення у дитячій кімнаті повинно бути продуманим максимально добре. Оскільки  правильне освітлення – це не лише естетика, але і здоров’я дитини. У дитячій кімнаті рекомендується загальне освітлення робити м’яким і розсіяним.

 

Сьогодні у якості джерел освітлення у дитячу більшість батьків вибирають світильники з світодіодами. Вона екологічні  і безпечні, а сучасні технології дозволяють робити їх достатньо яскравим.

 

 

Світодіодні стрічки підійдуть в якості «нічного» освітлення, щоб дитина не боялася встати з ліжка і дійти до дверей. Такий варіант освітлення найбільше підходить для дитячої, так як світло від світодіодів холодний і діти ніколи не зможуть обпектися. У якості декоративного освітлення більше всього підійде стеля – «зоряне небо». Для створення загального освітлення найбільш популярним є використання освітлювальної системи.

 

 

МЕБЛІ

У житті дитини, як правило, присутні близько трьох дитячих кімнати. Перше створюється для малюка, який тільки починає пізнавати світ, друга – для дитини молодшого шкільного віку і третя – для підростка. Для найменших важливим є простір для перших кроків – з мінімальною кількістю меблів.

 

Старшим дітям намагаються створити стилізований світ, де важливими є ігри. У кімнаті підростка часто використовуються меблі, які легко трансформуються, щоб дитина могла сама наповнити кімнату змістом, а завдання дорослих – надати простору функціональність.

 

 

Лідером у виготовленні кремово-бежевих рюш та кружева для малюків залишаються італійські виробники меблів. Відмінна особливість фабрик – стримана колірна гама.

 

 

Різноманітність дрібних деталей і різьба компенсується хорошими пропорціями і вишуканим підбором текстур. Меблі для підростків зовсім інша, вона сучасна, дуже функціональна, лаконічна і відповідає образу успішної молодої людини. Ці меблі позбавлені декору і перевантаження, легка у монтажі та обслуговуванні. І найважливіше – це пам’ятати, що дитяча кімната  – це перш за все, зручний, комфортний і безпечний простір, а не вираження амбіцій батьків.

 

Ми в соц. мережах


    Безкоштовна консультація