Дизайн інтер'єрів Львів

Світла сторона темної кімнати

Чи варто боятися чорної кімнати? Можливо у неї є світла сторона.

 

Чорний колір це прекрасний вибір для створення інтер’єру та архітектури поза часовим простором. Важливим є баланс застосування чорного кольору. Чорний робить приміщення насиченим, більш виразним та надає об’єму. Також цей колір може створити ефект зникнення та применшення. Темний інтер’єр – це завжди тонка гра відтінків. Межі простору пофарбованого у темні кольори часто губляться. Ефект від використання чорного кольору часто дивує, наприклад, темна стеля у більшості випадків, не давить, а навпаки створює відчуття безкінечності простору.

 

chornyj-kolir-v-interjeri-15

 

chornyj-kolir-v-interjeri-10

 

chornyj-kolir-v-interjeri-11

 

Стосовно чорної підлоги, то є декілька нюансів які слід врахувати. Чорні поверхні є досить не практичними, на них сильно помітний бруд. Але практичність у використанні великою мірою залежить від матеріалу. Наприклад, у прихожій не варто класти гладкі пофарбовані темні дошки, але зістарений темний камінь, буде прекрасним і цілком практичним рішенням. За рахунок неоднорідної текстури він завжди буде здаватися чистим і мати достойний вигляд.

 

chornyj-kolir-v-interjeri-14


chornyj-kolir-v-interjeri-7

 

Завжди добре, коли з світлого простору проглядається темний, і навпаки. Будь-який темній кімнаті необхідне тепло і добре освітлення. Повністю чорним можуть бути лише приміщення громадського призначення. Інтер’єр, оформлений по принципу розташування чорного на чорному, пом’якшує присутність натурального дерева теплих відтінків.

 

chornyj-kolir-v-interjeri-9

 

chornyj-kolir-v-interjeri-7

 

chornyj-kolir-v-interjeri-8

 

Якщо ж більшість поверхонь кімнати є чорними, тоді необхідне дуже добре освітлення, багато вікон в приміщенні. Якщо ж достатнє освітлення забезпечити неможливо, тоді буде достатньо декількох темних елементів у кімнаті. Чорний колір багатогранний – легкий глянець, блиск шкіри оббивки меблів, камінь з тонкими прожилками, проявлення текстури дерева під темною фарбою.

 

Фурнітура з чорного металу і декілька вишуканих предметів чудово завершують композицію інтер’єру у темних кольорах. Невелика порада: для пофарбування стін варто вибирати важкі, глибокі, але при цьому теплі відтінки з матовою структурою.

 

chornyj-kolir-v-interjeri-16

 

chornyj-kolir-v-interjeri-3

 

І на завершення, головне правило: дуже добре коли є контраст між колористикою приміщень, з світлого простору проглядається темний, і навпаки. У такому випадку приміщення не створюють важкість атмосфери і виглядають дуже ефектно і елегантно – поза модою, поза часом. Такою і повинна бути справжня архітектура інтер’єру.

UkrainianEnglish

Ми в соц. мережах


    Безкоштовна консультація