Дизайн інтер'єрів Львів

Тренди і антитренди

ТРЕНД

Квітковий принт: усі види квіткових узорів від сучасних абстракцій, тропічних, екзотичних до традиційних. Бутони і зелень будуть прикрашати текстиль, посуд, шпалери та інші предмети інтер’єру.

 

 

АНТИТРЕНД

Ікат – це різновид тканин з самобутнім яскравим візерунком. Такий текстиль використовувався дизайнерами інтер’єрів протягом багатьох років. Якщо раніше ікат надавав інтер’єру розкоші, то у сучасній естетиці він виглядає занадто виклично і старомодно.

 

 

ТРЕНД

Відтінки дорогоцінного каміння

 

 

 

Драматичний індіго, вишуканий смарагд, теплий топаз і бархатний аметист… Ідеальна комбінація з нейтральними відтінками не тільки для облаштування кухні, але і їдальні, вітальні і спальні.

 

АНТИТРЕНД

Холодні сірі відтінки

 

 

Сірий – універсальний колір, який дає відчуття стабільності і спокою. Як і раніше він буде використовуватися як база для широкого спектру інших кольорів, але його обігнали більш світлі, тепліші, нюдові відтінки.

 

ТРЕНД

Яскраві кухонні cтінки та фартухи

 

 

Мінімалістичні монохромні кухні були актуальними занадто довго, прийшов час для більш сміливих і навіть екстримальних рішень. Попереду час яскравих кольорів і графічних принтів.

 

АНТИТРЕНД

Тераццо

 

 

Тераццо у цьому році прикрашав не тільки підлогу італійських вілл. Тренд швидко прижився у сучасних інтер’єрах. Плити і композит з мармуровою крихтою і кольоровим склом появився у колекціях різних брендів. Але зараз на місце тренду на цю текстуру прийде брутальних бетон і класична кераміка.

 

ТРЕНД

Чорна ванна

 

 

Вугільні відтінки у ванних кімнатах будуть на піку популярності. Чорний прекрасно виглядає як у кераміці, так і в мармурі, фарбованій деревині і сланці. Чорний у поєднання з металевими акцентами з латуні або сталі виглядає найбільш виграшно.

 

АНТИТРЕНД

Акцентна стіна

 

 

Оформлення однієї з стін в кімнаті яскравими шпалерами або контрастною фарбою став дуже примітивним прийомом із-за своєї надмірної популярності минулі роки. Існує багато інших способів розставити акценти у інтер’єрі так, щоб не виглядало скучно, а однотонні стіни послужать прекрасним фоном для цікавих елементів декору.

 

ТРЕНД

Світла деревина

 

 

Мода на світле дерево росте разом з бажанням замовників створювати легкі і просторі інтер’єри. Білий або світло-бежевий паркет з дуба або берези краще відображає світло і прекрасно дивиться як і у більш розслаблених інтер’єрах, так і у розкішних апартаментах.

 

АНТИТРЕНД

Вишневе дерево

Усі пам’ятають румунські меблі вишневого кольору – одну з головних віянь радянської епохи. Ностальгія за тими часами така сильна, що дехто продовжує використовувати вишневе дерево до цього часу, найчастіше у покритті кухонних фасадів. Але настала пора позбутися цього віяння навіть при створенні традиційного інтер’єру.

 

ТРЕНД

Білий і яскраві акценти

 

 

Білий колір залишається найбільш популярним. Цей тренд прийшов разом з модою на скандинавський мінімалізм і філософію хюгге. Щоб інтер’єр не виглядав скучним і неживим, необхідно додати яскравих кольорів – використовуючи контрастні поєднання.

 

АНТИТРЕНД

 

 

Макраме – техніка вузлового плетіння. Тренд декорування у стилі хіппі 70-х років залишився у минулому.

Ми в соц. мережах


    Безкоштовна консультація