
Тренди колірних поєднань
Звичні колірні рішення – білий, бежевий і сірий, – ідеальні для традиційних і мінімалістичних інтер’єрів і зрозумілі в роботі. Але що робити, якщо ви вирішили відійти від безпечної колірної гами і впустити в інтер’єр більше кольору? Як не помилитися в підборі гармонійних відтінків і їх правильній комбінації? Адже часом ця задача може завести у глухий кут навіть досвідчиного експерта по колористиці.

Як варіант можна взяти готові колірні поєднання – ефективні та перевірені. Далі запропонуємо небанальними палітрами – безпечними, ефектними, і навіть дещо неочікуваними. Всі вони дозволять оформити виразний інтер’єр, який буде відповідати модним трендам.
СИНІЙ І ЗЕЛЕНИЙ
Відтінки синього є нейтральними і безпечними для використання в інтер’єрі, а у цьому сезоні ще і трендовими. У свою чергу, зелений також не втрачає свою популярність протягом останніх років. Поєднання цих кольорів привабливе на гармонійне, оскільки синій та зелений – аналогові, або споріднені кольори (відповідно до розташування на колірному крузі).

БІЛИЙ І ЗЕЛЕНИЙ
Якщо раніше дизайнери та декоратори лише акуратно додавали в інтер’єри зелені акценти, то зараз все частіше використовують модні відтінки. Наприклад, фарбують зеленим кольором не одну, а всі стіни, фарбують меблі в тон стін і навіть заходять на стелю. Ідеальний компаньйон для природного відтінку – білий: оскільки він не перечить, а лише підкреслює красу кольору-акценту.

ПРИРОДНІ ВІДТІНКИ
Виразні колірні поєднання не обов’язково повинні бути викличними і яскравими. Кольори землі – ще один тренд цього сезону. Зверніть увагу на теплі охристі, ніжні розові і сірі відтінки – вони виглядають делікатно і акуратно. А щоб обрані кольори точно вдало поєдналися між собою, працюйте з палітрою одного бренду. Виробники підбирають палітри таким чином, що кольори апріорі поєднаються між собою.

РОЖЕВИЙ ТА ЗЕЛЕНИЙ
Це одне з найбільш витончених сполучень кольорів. Мікс приглушеного зеленого з яскравою фуксією або ніжним рожевим створюють відчуття свіжості як для загальної зони, так і для спальні чи дитячої кімнати. Підсилити ефект можна, пофарбувавши меблі в більш світлий відтінок основних кольорів.

Дивує занадто різкий контраст? Просто візьміть за основу покійний фісташковий відтінок і доповніть його пудровим рожевий – приглушені відтінки виглядають спокійно, але не менш виразно.
РОЖЕВИЙ З СИНІМ ТА ОРАНЖЕВИМ
Червоний з синім – яскраве, класичне і типове поєднання, але зараз занадто буквальне. Спробуйте діяти по-іншому: замість червоного зробіть основою на пильний рожевий, а в якості акценту додайте в інтер’єр трошки червоно-оранжевого. Це точно буде гармонійним поєднанням.

СІРИЙ З ЖОВТИМ
Часто поєднання жовтого з сірим вважається невдалим. Але з цим можна посперечатися. Сонячний жовтий і модний сірий складають пару, яка ніколи не залишиться не поміченою. Більше того, поєднання цих кольорів – виграшний спосіб створити естетичний інтер’єр. Важливо правильно підібрати відтінки кольорів.

ЧОРНИЙ, БІЛИЙ І ОХРА
Поєднання чорного та білого – класичне, знову у моді, але для багатьох це поєднання занадто контрастне для житлового приміщення. Але можна переосмислити класичну комбінацію, додати до міцного союзу двох кольорів додатковий відтінок – охру. Він помякшить контраст і додасть в ахроматичний простір необхідний градус тепла.

ЧОРНИЙ, МОЛОЧНИЙ ТА МАЛИНОВИЙ
Ще один спосіб розбавити чорно-білу гаму – додати розкішний малиновий колір. Рішення достатньо виразне і актуальне – рожеві відтінки набирають все більше популярності. Потрапивши у такий інтер’єр, відразу розумієш, що про тренди та хороший смак тут знають все.

СИНІЙ З ОХРОЮ
Свіжа ідея для оформлення камерного простору – для тих, хто готовий вийти за рамки стандартних рішень. Особливо таке поєднання ідеально підходить для кабінету. Глибокий і спокійний синій візуально стирає границі простору, а модна охра слугує акцентом і створює теплу і комфортну атмосферу. Зверніть увагу, що покриття підлоги також може підтримувати колірний акцент, гармонійно доповнюючи образ інтер’єру.
