Дизайн інтер'єрів Львів

Тренди ванни кімнати

НАТУРАЛЬНІСТЬ

 

Керамічна плитка залишається матеріалом для оформлення ванної кімнати, який найчастіше вмкористовують люди. Але раніше в моді був білий кахель, а сьогодні у моду повертаються землисті відтінки. Теплі відтінки приносять у приміщення відчуття тепла, особлтво гарно поєднуються  з більш вишуканими або однорідними матеріалами, такими як глянцева штукатурка і скло

Органічні та екологічні матеріали будуть переважати у сучасних інтер’єрах. Люди свідоміше ставляться до вибору матеріалів і до того, який вплив вони мають на навколишнє середовище. Тенденцію на еко матеріали  підхопили не лише дизайнери, але й великі бренди, які все частіше віддають перевагу місцевим і матеріалам, які піддаються переробці.

 

 

 

КАМІНЬ

 

Ванна облицьована мармуром або плиткою з імітацією мармуру була трендом останніх років. Сьогодні, на зміну каменю прийшли інші матеріали. Камінь все ж залишається найбільш популярним, але перевагу віддають місцевим матеріалам, що є більш екологічним. Часто спостерігається тенденція на використання текстури дерева у ванній кімнаті, і навіть не плитки з імітацією текстури дерева, а саме панелей з натурального дерева з спеціальною обробкою. 

 

 

 

 

 

ОСВІТЛЕННЯ

 

Освітлення – важлива складова інтер’єру, особливо у ванній кімнаті, яка часто не має вікон, відповідно немає приробнього освітлення. Для того, щоб було зручно наносити макіяж та проводити домашні спа-процедури, потрубно передбачити декілька джерел світла на різній висоті. У ванній обов’язково мають бути світильники змонтовані на рівні очей. Можна використати дзеркало з підсвіткою, настінне бра або те й інше. Важливо, щоб всі лампи мають регулювалися окремо, тобто передбачити декілька сценаріїв освітлення ванни. Повинно бути комфортно і розслабитися приймаючи ванну і наносити макіяж чи робити іншу роботу, яка потребує сильного освітлення.

 

 

 

 

ЧИСТОТА

 

Після пандемії, люди почали більш ретельно дбати про чистоту власних домівок. У ванній кімнаті пріоритетом для багатьох є гігієнічність та легкість прибирання, а саме продуманий дизайн світильників та поверхонь. Спеціальні антибактеріальні покриття для унітазів, які є в асортименті багатьох виробників сантехніки набувають все більшої популярності. Тому підтримувати чистоту можна не лише за допомогою побутової хімії.

 

 

 

 

ЯСКРАВО

 

У моду повертаються яскраві акцентні кольори. Сьогодні в тренді зелений та інші яскраві відтінки кольорів. Щодо стилю, то все більш популярними стають розкішні інтер’єри у відтінках дорогоцінного каміння з комфортними ваннами класичних форм.

 

 

Ми в соц. мережах


    Безкоштовна консультація