Дизайн інтер'єрів Львів

Візерунки в дизайні інтер’єрів цього сезону

Наcтав час вдихнути подих літа. Це стосується не тільки нашого зовнішнього вигляду, але й нашого житла теж. Адже ніщо так не піднімає настрій і не освіжає атмосферу в будинку, як перестановка, покупка нових штор або подушок. А для того, щоб це було свіжо і весело, ми пропонуємо декорувати ваш простір за допомогою текстилю з яскравими принтами і візерунками. Безумовно, цього сезону можна використовувати будь-які з ваших улюблених візерунків, але ми виділили 5 наймодніших і найбільш актуальних.

Рослинні (ботанічні) принти

patterns-ideas-for-interiors-11

Рослинні або квіткові принти популярні в дизайні інтер’єру вже не перший рік, не покидають свої позиції за популярністю і далі. Але в цьому сезоні в цій групі принтів з’явився новий напрям – ботанічні принти, або іншими словами – малюнки з книг з ботаніки. Тобто ці візерунки відтворюють квіти і рослини на тканинах в натуральному вигляді.

У рослинних малюнках використовується мінімальна кількість стилізації та авторського стилю художника, головне, щоб вони були максимально схожі на справжні рослини. При цьому, основні мотиви: дерева, трава, листя, суцвіття квітів.

patterns-ideas-for-interiors-1
Ботанічні принти чудово виглядають на шторах, подушках, меблях, постільній білизні, серветках, килимах. Також дуже добре виглядають поєднання картин з ілюстраціями з книг і якимось предметом з текстилю.

Геометричні принти
Цю групи принтів так само, як і рослинні, не можна назвати новачками, їх історія тягнеться ще з 60-х рр. Але цього року вони отримали нове звучання завдяки яскравим кольрам. Як і раніше лідирує білий колір візерунку, а фони – найрізноманітніші: салатовий, червоний, помаранчевий, блакитний. Чим яскравіше, тим краще.

patterns-ideas-for-interiors-22

 

Ритм самого орнаменту також дуже різний – кільця різної величини, які в’ються між собою, трикутники різних кольорів, ромби різних розмірів, квадрати, прямокутники, і т.д. А ще зараз дуже популярні доріжки і килими з геометричними принтами. Адже це дуже простий спосіб освіжити передпокій або коридор. Крім того, ритмічний візерунок візуально подовжує простір, завдяки чому, сходи або коридор виглядають нескінченними.

 

patterns-ideas-for-interiors-2

 

Безперечний хіт цієї весни – яскраві різнокольорові трикутники. Така стіна у вашому будинку стане центром уваги. Обклеївши всього одну стіну яскравими шпалерами можна легко освіжити вже набридлу обстановку. По-перше, це швидко, а по-друге, не так затратно, як ремонт всього приміщення.


Етнічні з геометричними мотивами

 

patterns-ideas-for-interiors-33

 

Етнічні та африканські мотиви теж добре нам знайомі з часів, коли стало модним все африканське, пройшло вже майже 5 десятиліть. І кожен рік ці принти не втрачають свою популярність. У цьому сезоні вони виглядають свіжо і по-новому. У цих принтах в характерній саме етнічним принтам манері, стали проглядатися геометричні мотиви, тобто ритмічні лінії, квадрати, ромби, кільця.

 

patterns-ideas-for-interiors-3

 

У чому ж особливість етнічних мотивів: Узорам навмисне надається вигляд ніби ці тканини виткані в далекому африканському селі. Незважаючи на розмитість, в них чітко проглядаються геометричні форми. Завдяки тому, що в цих мотивах яскраво виражені геометричні форми, вони прекрасно поєднуються з іншими принтами – квітковими, зиг-загамі, смугами.


Зиг-заг

 

patterns-ideas-for-interiors-44

 

Зиг-заг вперше з’явився в 50-х роках, в чорно-білому поєднанні. З тих пір пройшло багато часу, і в наші дні він використовується в найрізноманітніших варіаціях – з яскравими або майже неоновими кольорами, в пастельній гамі, в спокійній монохромній. І незважаючи на свій великий вік, цей принт залишаться оригінальним, актуальним і цікавим.

 

patterns-ideas-for-interiors-4
Його незаперечною перевагою є його ненав’язливість – чим світліший і дрібніший сам візерунок, тим більше можливостей для поєднань він має. Також зиг-заг дуже стильно виглядає з зиг-загами в інших кольорах. Сфери застосування, як і у інших принтів найрізноманітніші – від текстилю, меблів, картин до посуду.


Відбитки

 

patterns-ideas-for-interiors-55

 

Ця техніка знайома небагатьом, пo-італійськи називається «стампато», – тобто «друк». Самобутня, оригінально, а головне – доступна, так як ви самі зможете легко прикрасити будь-який текстиль. Як правило, відбитки робляться на натуральних матеріалах з різною фактурою – бавовна, льон, шовк, папір. Все тому, що саме натуральні тканини можуть найкраще увібрати в себе, а потім і утримати в собі фарбу.

 

patterns-ideas-for-interiors-5

 

Техніка «стампато» – неймовірно захоплююча, проста і оригінальна. Іншої такої стіни або штори не буде ні в кого. Також це чудовий спосіб для проведення дозвілля всією сім’єю, дітям буде дуже цікаво ставити відбитки на тканині.

Ми в соц. мережах


    Безкоштовна консультація