Дизайн інтер'єрів Львів

Все про дивани

Виробники меблів пропонують велику кількість варіантів, але покупцям все ж складно зрозуміти яку якість вони отримують за вказану ціну. При заселенні в будинок чи квартиру, купівля дивана – часто є першою великою інвестицією. Тому цей вибір є досить відповідальним. Розглянемо декілька важливих критеріїв при підборі дивану.

 

 

КАРКАС

Багато виробників використовують каркаси з ДСП, рідше використовують фанеру – склеєний шари деревини твердих порід: бука, дуба, вишні або інших.  Каркас з фанери є набагато міцнішим, але і дорожчим відповідно. Якщо ви все ж вас цікавить дешевший варіант, зверніть увагу на металевий каркас. Важливо взяти до уваги, що він важчий і піднімати його буде проблематичніше. Перед покупкою обов’язково перевірте, як закріплені всі частини дивана. Не варто вибирати дивани, які скріплено цвяхами, скобами або склеєно.

 

 

НАПОВНЮВАЧ

Вибір Наповнювача сидіння дивана є не менш важливим, ніж його конструкція та покриття. Пух або перо є м’якими і дуже комфортними, недоліком є те, що їх потрібно часто збивати. Пінний напофнювач є гіпоалергенним, економічним, але швидко може втратити форму. Оптимальним рішенням буде вибір комбінованого наповнювача.

 

 

ПОКРИТТЯ

При виборі тканини для покриття дивану важливо врахувати два аспекти – місце розташування дивану, на функцію, яку він буде виконувати. Якщо диван буде стояти у вітальні чи спальні, варто вибирати більш міцні тканини. Ці тканини довго зберігають первинний вигляд та добре чистяться. Тканина з ворсом більш схильна до механічних пошкоджень та вимагає спеціального догляду. Також варто врахувати товщину та щільність тканини.

 

 

ФОРМА І РОЗМІР

Чи можливо купувати диван онлайн чи все ж вибирати з тих, які є у наявності в магазинах? Звичайно на диван варто подивитися, щоб оцінити його габарити, спробувати роботу всіх механізмів та спробувати всі можливі конфігурації для використання. Попередньо необхідно знати розмір приміщення, чітко оприділитися з функцією, яку він буде виконувати та стилістикою.

 

 

ЦІНОВА КАТЕГОРІЯ

Для багатьох диван – перша велика покупка в новий будинок. Навіть дешеві моделі – це все одно серйозне фінансове вкладення, тому, на наш погляд, краще додати зверху 10-20% і вибрати більш якісний варіант, Який НЕ вийде з ладу в перший рік експлуатації. Диван – це складний виріб, яке регулярно піддається навантаженням і де ви проводите третину свого життя. Намагаючись заощадити на каркасі або оббивки, ви насправді економите на своєму здоров’ї, тому усвідомлено зважити всі «за» і «проти».

 

 

РОЗТАШУВАННЯ В ІНТЕР`ЄРІ

Спинка до стіни: найпоширеніше рішення, яке підійде для віталень будь-якого розміру. Розташований таким чином диван не займає багато місця і дозволяє бачити всю кімнату. Таке рішення є особливо вдалим для сполучених вітальні та їдальні. Не варто залишати над спинкою порожніми. Прикрасьте її картинами, дзеркалами, панно, або зробіть цю стіну акцентною іншим методом.

Два дивани паралельно: підходить для вітальні великих розмірів. Якщо у вітальні не вистачає місця для другого дивана, його можна замінити парою крісел. Але якщо площа дозволяє –  розмістіть дивани в центрі кімнати. Таким чином дивани відділяють зону для відпочинку. Важливо щоб дивани гарно поєднувалися та виглядали гармонійно.

 

 

У центрі кімнати: життя в вітальні обертається навколо дивана. Тому його можна зробити головним акцентом кімнати. Таким чином можна зонувати простір, особливо вдало це буде у випадку коли вітальня об’єднана з їдальнею.

 

 

Спинка до входу: для малих квартир без прихожої. У такому положенні диван допоможе розмежувати вхідну та житлову зони. З такою метою варто вибирати великі моделі диванів з високою спинкою. Щоб підкреслити відпочинкову зону в квартирі-студії, доповніть диван журнальним столиком і килимком.

Спинка до вікна: якщо є потреба у збільшенні освітлення відпочинкової зони. Потрібно звернути увагу на висоту спинки, щоб вона не заважала відкривати вікна. Для надання інтер`єру гармонії, підберіть диванні подушки, які будуть поєднуватися з шторами.

 

 

У кутку: такий варіант допоможе організувати кілька функціональних зон у вітальні. Це розташування допомагає оптимізувати простір і створити затишну атмосферу.

Кутовий диван: ідеально для великих віталень та кімнат студій, які поєднують декілька функціональних зон. Його форма допоможе розділити простір. Також варто звернути увагу на модульні дивани, які дозволяють змінювати розташування при необхідності.

Ми в соц. мережах


    Безкоштовна консультація