Замовити:
+38 099 08 150 75
+38 097 41 353 74

Недавні записи в блозі
Все про дивани - Дизайн Інтер'єрів Львів
16699
post-template-default,single,single-post,postid-16699,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.3,vc_non_responsive

Все про дивани

27 Лип Все про дивани

Виробники меблів пропонують велику кількість варіантів, але покупцям все ж складно зрозуміти яку якість вони отримують за вказану ціну. При заселенні в будинок чи квартиру, купівля дивана – часто є першою великою інвестицією. Тому цей вибір є досить відповідальним. Розглянемо декілька важливих критеріїв при підборі дивану.

КАРКАС

Багато виробників використовують каркаси з ДСП, рідше використовують фанеру – склеєний шари деревини твердих порід: бука, дуба, вишні або інших.  Каркас з фанери є набагато міцнішим, але і дорожчим відповідно. Якщо ви все ж вас цікавить дешевший варіант, зверніть увагу на металевий каркас. Важлтво взяти до уваги, що він важчий і піднімати його буде проблематичніше. Перед покупкою обов’язково перевірте, як закріплені всі частини дивана. Не варто вибирати дивани, які скріплено цвяхами, скобами або склеєно.

НАПОВНЮВАЧ

Вибір Наповнювача сидіння дивана є не менш важливим, ніж його конструкція та покриття. Пух або перо є м’якими і дуже комфортними, недоліком є те, що їх потрібно часто збивати. Пінний напофнювач є гіпоалергенним, економічним, але швидко може втратити форму. Оптимальним рішенням буде вибір комбінованого наповнювача.

ПОКРИТТЯ

При виборі тканини для покриття дивану важливо врахувати два аспекти – місце розташування дивану, на функцію, яку він буде виконувати. Якщо диван буде стояти у вітальні чи спальні, варто вибирати більш міцні тканини. Ці тканини довго зберігають первинний вигляд та добре чистяться. Тканина з ворсом більш схильна до механічних пошкоджень та вимагає спеціального догляду. Також варто врахувати товщину та щільність тканини.

ФОРМА І РОЗМІР

Чи можливо купувати диван онлайн чи все ж вибирати з тих, які є у наявності в магазинах? Звичайно на диван варто подивитися, щоб оцінити його габарити, спробувати роботу всіх механізмів та спробувати всі можливі конфігурації для використання. Попередньо необхідно знати розмір приміщення, чітко оприділитися з функцією, яку він буде виконувати та стилістикою.

ЦІНОВА КАТЕГОРІЯ

Для багатьох диван – перша велика покупка в новий будинок. Навіть дешеві моделі – це все одно серйозне фінансове вкладення, тому, на наш погляд, краще додати зверху 10-20% і вибрати більш якісний варіант, Який НЕ вийде з ладу в перший рік експлуатації. Диван – це складний виріб, яке регулярно піддається навантаженням і де ви проводите третину свого життя. Намагаючись заощадити на каркасі або оббивки, ви насправді економите на своєму здоров’ї, тому усвідомлено зважити всі «за» і «проти».

РОЗТАШУВАННЯ В ІНТЕР`ЄРІ

Спинка до стіни: найпоширеніше рішення, яке підійде для віталень будь-якого розміру. Розташований таким чином диван не займає багато місця і дозволяє бачити всю кімнату. Таке рішення є особливо вдалим для сполучених вітальні та їдальні. Не варто залишати над спинкою порожніми. Прикрасьте її картинами, дзеркалами, панно, або зробіть цю стіну акцентною іншим методом.

Два дивани паралельно: підходить для вітальні великих розмірів. Якщо у вітальні не вистачає місця для другого дивана, його можна замінити парою крісел. Але якщо площа дозволяє –  розмістіть дивани в центрі кімнати. Таким чином дивани відділяють зону для відпочинку. Важливо щоб дивани гарно поєднувалися та виглядали гармонійно.

У центрі кімнати: життя в вітальні обертається навколо дивана. Тому його можна зробити головним акцентом кімнати. Таким чином можна зонувати простір, особливо вдало це буде у випадку коли вітальня об’єднана з їдальнею.

Спинка до входу: для малих квартир без прихожої. У такому положенні диван допоможе розмежувати вхідну та житлову зони. З такою метою варто вибирати великі моделі диванів з високою спинкою. Щоб підкреслити відпочинкову зону в квартирі-студії, доповніть диван журнальним столиком і килимком.

Спинка до вікна: якщо є потреба у збільшенні освітлення відпочинкової зони. Потрібно звернути увагу на висоту спинки, щоб вона не заважала відкривати вікна. Для надання інтер`єру гармонії, підберіть диванні подушки, які будуть поєднуватися з шторами.

У кутку: такий варіант допоможе організувати кілька функціональних зон у вітальні. Це розташування допомагає оптимізувати простір і створити затишну атмосферу.

Кутовий диван: ідеально для великих віталень та кімнат студій, які поєднують декілька функціональних зон. Його форма допоможе розділити простір. Також варто звернути увагу на модульні дивани, які дозволяють змінювати розташування при необхідності.